Apie


Apie mane

Esu toks, visoks … Šiandien toks, ryt kitoks … Šiandien patinka tas, rytoj kitkas …

Padėtis – Vedęs ir turiu vaikų. Tuo noriu pasakyti, kad mėgstu humorą, o gyvenimas kartais atrodo kaip Elo Bandžio.

Ką reiškia ATF? – kažkada visą įrašą parašiau: https://atfworld.wordpress.com/2010/08/17/ka-reiskia-atf/

Religija – krikščionis. Labiausiai mėgstu šį terminą, nors šiaip esu katalikas. Sakydamas krikščionis noriu tuo pabrėžti, kad gerbiu ir budistus, ir judaistus, ir musulmonus, ir kitus krikščionis, ir ateistus, ir visus kitus, kurių čia neišvardinau. Šiaip labai duomiuosi šia tema, nes labai daug nesuprantu.

Politinės pažiūros – balsuoju. Balsuoju už Lietuvą. Mano manymu šiai dienai Lietuvą geriausiai atstovauja Tėvynės Sąjunga ir Krikščionys demokratai. Bet politikos nemėgstu ir vengiu apie ją rašyti.

Tinklaraščio tikslas – psichoterpija. Man. Todėl tai labiau dienoraštis, kurį rašau, kad atsipalaiduočiau. Kiti eina pas psichoterapeutą (brangu), kunigą (kas dieną nenueisi) ar draugą (nesinori užmesti ant jo savo bėdų, ypač kasdien), dar kiti paišo, dainuoja ar šoka, o aš rašau. Be temos, be kito tikslo.

Tautybė – lietuvis. Nacionalistas 🙂 Tik jeigu aš myliu Lietuvą, tai puikiai suprantu, kad japonai myli Japoniją, lenkai – Lenkiją, ispanai – Ispaniją ir t.t..

Išsilavinimas – du aukštieji. Bet niekada nevertinu kito žmogaus pagal išsilavinimą. Bet parašau, nes kai kam tai labai svarbu, tai parašau vieną kartą ir viskas. Vienas – kompiuterinis, kitas – vadyba.

Tinklaraštis anoniminis. Todėl jei kam pasirodys, kad kažkokie įrašai atitinka jo tikrovę, tai galite laikyti juos atsitiktinai sutapusiais, o šiaip mano išgalvotais, sufabrikuotais, sufotošopintas ir panašiai.

Gal dar ką prisiminsiu, parašysiu.

4 comments

 1. Sveikas, broli krikščioni ir kinomane. Esu Antanas. Blogo nerašau, nes neturiu tam laiko. Visą laisvalaikį skiriu krikščioniškų filmų vertimui į lietuvių kalbą. Parašyk į el. p. Reiktų kažkaip pabendraut. P.S. “Drugelio cirka” esu išvertęs gal prieš pora metų.

  Like

  • Labas, broli Antanai. Oho, aš prieš pusę metų “Drugelių cirką” žiūrėjau italų kalba, o man vertėjavo, tik neseniai užtikau rusų kalba (itališkai nemoku 🙂 ), o pasirodo yra lietuvių. Pagarba tau. Ok, einu ieškoti tavo el. pašto.

   Like

 2. Trumpai drūtai. Beje, man labai patinka Elo Bandžio personažas. Kai tapau, beveik visada pasileidžiu tą serialą ir gaunasi, ne žiūriu, bet klausau. Noriu apibendrinti, kad tokie kaip tu žmonės, labai galimas dalykas įkvepia kitus 🙂

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s