Serialas: Messiah / Mesijas (2020)


Netflix išleido įdomų serialą – Messiah / Mesijas (2020):

Sukūrė: Michael Petroni

Vaidina: Michelle Monaghan, Mehdi Dehbi, John Ortiz ir kt.

Serialo idėja genialiai paprasta: o kaip viskas būtų, jei šiais laikais apsireikštų mums Mesijas, Jėzus Kristus, Dievo Sūnus. Taip kaip buvo prieš 2 tūkstančius metų. Kaip dabar viskas būtų, kai taip išsiplėtęs musulmonų tikėjimas, kai yra atskira Izraelio valstybė, kovojanti su arabais, musulmonais ir šiaip teroristais. Kai yra visuotinas netikėjimas, o taip pat ir didelis tikėjimas. Kai dabar yra super galinga valstybė JAV, su jos CŽV, Prezidentu, FTB ir kitais įtakingais politiniais organais.

Kaip atrodytų šiuolaikinis Mesijas?

Ar tai Dievo pasiuntinys? Ar apgaulės meistras, iliuzionistas, psichopatas, mokantis valdyti žmones bei turintis įtakingų rėmėjų su neaiškiais tikslais? Juk prieš 2 tūkstančius metų irgi buvo kurie tikėjo, kurie netikėjo, kurie nusivylė, bet po to grįžo, kurie išdavė, visokių buvo.

Labai daug visko šiame seriale, kartais užknisa, nes labai daug veikėjų, daug siužetinių linijų, nors jos po truputį persipina, susipina arba dar įdomu, kai vyksta tuo pačiu laiku, bet skirtingose vietose lyg būtų susiję. Kartais sunku susigaudyti kas prie ko, nors vėliau vis gi susiriša visi siužetai po truputį į vieną visumą.

Ir. Ir? Ir po pirmo sezono Netflix patvirtino, kad antro sezono nebebus. Kažkaip dėl pernelyg neigiamo musulmonų rodymo? Hmz, na, man ne viskas irgi patiko. Pvz. raginimas (kaltinimas?) JAV atitraukti armiją nuo Latvijos sienos, nes tada ir Rusija atitrauktų ir praktiškai pasakymas, kad čia JAV eskaluoja karinį konfliktą su Rusija. Man šita vieta irgi labai nepatiko, tik nesigaudantys Rusijos kraugeriškoje politikoje galėjo iškelti tokią mintį, kad čia JAV grasina Rusijai, o ta vargšelė tik ginasi. Na, bet idėja verta dėmesio, o kas būtų, jei tikrai JAV atitrauktų iš visur savo armijas? O gal ir Rusija tada atitrauktų? Nežinia, bet juk visko gali būti. Tai ir su musulmonais taip, kad jie neigiamai parodomi šiame seriale tai juk tikrai tame yra tiesos, sprogdinasi jų fanatikai ir taip yra.

Na, bet kokiu atveju man labai gaila, kad nutraukė, nes man atrodo, kad dar neišsisėmė ir tikrai dar yra ką paanalizuoti.

Vertinu 8/10. Kodėl tiek mažai? Dėl to, kad sunervino, jog nebus antro sezono. Na, ir kartais buvo nuobodu žiūrėti, užtęstos scenos, nors dabar pažiūrėjus viską visai taip neatrodo, buvo įdomu žiūrėti. Gaila, kad baigėsi, tiksliau, kad nutraukė.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s