Serialas: The Sopranos / Sopranai: Mafijos kronika (1999–2007)


Jei per karantiną knygų perskaičiau mažai, tai filmų bei serialų peržiūrėjau tikrai daug. Ok, pasidalinsiu nors trumpais aprašymais kas patiko ar paliko įspūdį.

Sopranai.

Tik dabar peržiūrėjau visą serialą nuo pradžių iki pačio galo. Bandžiau žiūrėti naktimis kai buvo gimusi mažė, bet, matyt, kad mažė pradėjo miegoti normaliau, tai taip ir nebaigiau.

Net gerai nežinau kuo mane žavi šis serialas. Gal kaip vyrą traukia brutalumas, jėga, pavojai? O gal įdomi Tonio Soprano asmenybė. Iš vienos pusės – psichopatas nedvejodamai žudantis žmones, iš kitos pusės kartais jautriai ginantis savo šeimą ir mylimuosius bei besilankantis pas psichoterapeutę.

Pirmi kokie 2-3 sezonai įtraukiantys nuo pirmos serijos. Po to reikdavo palaukti kokias 4-5 serijas, kad sezonas pasidarytų tikrai įdomus. Na, o kai Tonis krito į komą, pasakiau, va, Santa Barbara prasidėjo. Bet nebuvo po to kaip kituose serialuose, kad jau ne komoje, bet apsimeta, kad nieko negirdi ir taip viską sužino. Bet, žodžiu, serialą baigiau žiūrėti daugiau dėl to, kad baigti, o ne kad buvo labai įdomu. Na, ok, buvo įdomu kuo baigsis, bet gal daugiau buvo laukimo, o ne pačio žiūrėjimo kaip proceso malonumo. Bet to ir įprotis susidarė – kasdien susitikti su Sopranais.

Bet kokiu atveju, sakyčiau, kad tai net klasika tapsantis ar jau esantis serialas, kuris paliks istorijoje savo žymą. O man visai patiko, duodu 8/10.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s