Audioknyga: Benediktas Gylys “#BITONOMIJA. Įvadas į pirmą milijoną internetu”


Na, štai perklausiau dar vieną audioknygą – Benediktas Gylys “#BITONOMIJA. Įvadas į pirmą milijoną internetu”:

Skaito Benediktas Gylys. Beje, man visai patiko kaip jis įgarsino, lyg ir paprastai, be jokių didelių išraiškingumų, bet atvirkščiai, pabrėžiant būtent ten kur sugalvojo pats autorius ar suteikiant būtent tokią intonaciją, kokią norėjo pats autorius. Todėl ne tik pats susidarai įspūdį kas autoriui svarbu ar kaip tai skambėjo autoriaus galvoje, bet ir išgirsti.

Knyga ir įdomi, ir naudinga, nors vietomis, neslėpsiu, buvo nuobodu. O nuobodu tik dėl to, kad aš tikriausiai artimiausiu metu nekursiu internetinio verslo, todėl man tie konkretūs patarimai neaktualūs. Tačiau, kas žada kurti ar jau pradėjo kurti internetinį verslą, tai tie patarimai bus labai labai į temą. Tiesa, gal dėl to, kad neatidžiai tuos patarimus klausiausi vietomis susidarė toks įspūdis (beje, jis tokią mintį ir pakišo), kad jis specialiai pasakoja taip sudėtingai, kad norintys kažką daryti kreiptusį į specialistus, o dar tiksliau tikriausiai į jį patį, nes kažin ar pats sugebėsi, tiskliau ar turėsi tiek laiko skirti visiems tiems dalykams išsiaiškinti.

Šiaip geresnį atsiliepimą yra parašės Justas, na, nemažai ir jis įtakojo, kad aš perklausiau šią knygą: http://www.ksi.lt/blog/2020/01/21/benediktas-gylys-bitonomija/

Tai geriau paskaitykite jo aprašymą, gal labiau susigundysite nusipirkti patys ir paskaityti.

Aš padalinčiau knygą į tris dalis:

1. filosofinė – globalūs pamastymai apie gyvenimą, internetą, verslą ir pan. Kažkoks keistas jausmas buvo tai klausyti, bet nepasakyčiau, kad buvo neįdomu.

2. praktinė – daug daug praktinių patarimų kaip įsukti ir sukti savo verslą internete.

3. saviugda – kaip nebūtų keistas, bet ši dalis man lengviausiai klausėsi. Praktiniai patarimai tinkantys užsiimantiems bet kokiu verslu, net bet kokia veikla – kaip efektyviau užsiimti tuo kuo užsiimi. Berods Bendiktas Gylys įvardino 20 patarimų. Dauguma buvo girdėti, bet pateikti kitu žvilgsniu man jie nuskambėjo labai įtikinamai ir manau, kad ši dalis man buvo pati naudingiausia ir lengviausiai klausėsi.

Ok. Kažką iš knygos. Patarimas nr. N. Na, neprisimenu numerio. Dirbti sesijomis. Nusistatai (galima net telefone taimerį) 50 minučių sesiją ir dirbi darbus iš A kategorijos (kitas patarimas buvo kaip kategorizuoti, bet, na, A – svarbūs ir reikalingi darbai, kurie tave veda prie tikslo). Ir nieko kitko tas 50 minučių nedarai, jokių emailų, telefonų ir t.t. Tik koncentracija į vieną užduotį. O po to pertraukėlė kokį 10 minučių ir vėl antra sesija 50 minučių, kol atlieki visus A kategorijos darbus. Ir tik po to gali B kategorijos, po to C, ir jei lieka (aišku, kad nelieka) laiko ir D kategorijos (niekam nereikalingi darbai). Genialiai paprasta, bet man tai atrodo be galo efektyvu.

Žodžiu, knyga patiko, ypač pabaiga. Ypač, kad pagaliau baigėsi. Čia joke 🙂 Gera, gera ši knyga 🙂 Rekomenduoju ir aš.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s