Rolling City – kur Vilniuje su riedučiais žiemą


Aha, riedučiai riedučiais, vasarą tai ok, o kur žiemą su riedučiais galima Vilniuje pavažinėti. Ir, jeeee. Kaip tik šiais metais atsidarė nauja erdvė riedutininkams – Rolling City.

Gražu ane. Didelė salė. Ai, o kur yra? Naujame pramogų centre Moon Play – Viršuliškių skersgatvis 28, Vilnius. Ten kur seniau Prizma buvo. Ten ir daugiau pramogų yra: batutai, zumba, padelio tenisas ir daugiau, na, bet man svarbiausia, kad čia gali bet kada ateiti ir pariedėti. Bet kada? Ai, nu, jo. Jų toks ilgas darbo laikas, kad man gaunasi, jog bet kada kai užsimanau. O naktimis aš neužsimanau. Bent kol kas.

Riedučius nuomoja, bet galima ir savo. Aš kai savo mėgėjas, tai tik su savo. Aš net kėgliais boulingo žaisti nemėgstu, nes ten svetimus batus reikia autis – kompleksą turiu tokį. Su pačiūžom tas pats. Aišku, galima turėti savo, bet savo aš tik riedučius turiu.

Ir aišku labiausiai apsimoka pasiimti abonementą. Ir pigiau, ir patogiau, ir kiečiau 🙂

Nuomoje yra inline ir quad riedučiai. Net quad riedučiai, sakyčiau, kaip pagrindas pas juos, daugiausia juos nuomojasi. Gal kad naujiena, nelabai kur esu matęs, kad kas quad nuomotų. O gal jų stilius toks. Disco. Juk ir reklamuojasi, kad čia disco salė su riedučiais. Šokių, tipo. Aha, mažiau su tais quad gražiai šoka. Aš tai juos keturračiais vadinu 🙂

Žodžiu, reklamuoju juos, tiesa, kažkaip kai viskas gerai tai sunku reklamuoti. Va, būtų kas blogai, tai kaip koks Užkalnis galėčiau su žemėmis sulyginti ir prirašyti daug negerų žodžių, išsiplėsti, išsipūtoti, išlieti visą savo susikaupusį pyktį. Deja, viskas pas juos gerai, labai maloni šeimininkė ir šiaip ten viskas ok.

Na, ok. Viena problema yra. Aš labiau mėgstu lauke ir vasarą važinėsiu lauke. Jooo, o kaip jiems išsilaikyti per vasarą, kai klientų sumažės?

Rekomenduoju. Lankykitės visi kuo dažniau, kad jie sukauptų pinigų per vasarą išsilaikyti, o mes, jog žiemą turėtume tokią puikią erdvę pasivažinėjimui riedučiais.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s