Naktinis riedėjimas Vilniuje


Čia dar iš tos temos, kad Vilniuje būna puikių nemokamų renginių. Buvo ir Iki Velomaratonas, kuriame dalyvavau su riedučiais, bet fotkės nerandu, tai ir nerašysiu atskirai. O naktiniai riedėjimai net du kartus buvo šią vasarą, ai, ir dar kartą buvo Pavingiuojam ir dar kartą Šviečiantis riedėjimas per naktinį Vilnių, žodžiu, tik spėk dalyvauti. Ai, dar būna ir profam naktinių riedėjimų po kokį 42 km :), kur jau rimtai rieda, per kalnelius ir ant greičio, bet ten dar ne mano lygis 🙂 O čia foto iš naktinio riedėjimo masėms:

Foto keista, visai neatspindinti renginio, bet pas save tik tokią radau, nes kažkaip pats važiavimas buvo aktualiau nei nuotraukas pasidaryti. Kitą kartą reiks pasidaryti geresnę nuotrauką, kur daug žmonių ir pan.

Apskritai man riedučiais labiausiai patinka po miestą važinėtis. Tikriausiai tai mano stilius. Ne kokį ten akrobatinį, ir ne greitąjį (tam neturiu jėgų). Beje, buvo keista, kad būtent šį kartą man buvo labai sunku, kad net iš organizatarių vienas bičas padėjo, ypač pradžioje, nes po to kažkaip įsivažiavau. Gal dėl to, kad ką tik buvau po ligos, net jaučiu dar ir su aukšta temperatūra važiavau. Nes buvo kažkaip keistai sunku, o po to praėjo ir pasveikau.

Anyway, labai labai puikus renginys. Puikus organizavimas. Aš tai stebiuosi organizatoriais – kaip sugeba nemokamai tokius renginius padaryti. Didelė pagarba jiems.

Ech, kada ta žiema baigsis, noriu į gatves vėl išriedėti.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s