Midi 2019 Roko opera – Kai tik atrasiu


Oi, o kaip čia aš nepasigiriau, kad buvau tokiame įdomiame renginyje – roko operoje. Dabar nuotraukas bežiūrėdamas užtikau, kad buvau, o nepasigiriau. Taisau klaidą.

Iš tikrųjų Matematikų ir informatikų dienų roko operoje aš buvau pirmą kartą. Esu prieš tai žiūrėjęs kažkurių metų video įrašą, afigienai gerai padarytas, nežinau kur aš to video įrašo kopiją turiu, ir ar dar turiu (gal kas į youtubę yra įkėlęs?, t.y. kelios yra, bet nežinau ar būtent ta yra), bet tais metais ta roko opera buvo padaryta žiauriai gerai. Ir čia moksliukai, o ne muzikantai daro.  Šiaip roko opera yra graži Matematikų ir informatikų dienų tradicija. Kiekvienais metias daro. Eee, na, beveik kiekvienais, kaip supratau praeitasi nebuvo, o šiais metais vėl atkūrė. Na, ką galiu pasakyti. Compensa koncertų salėje. Tiek dalyvių, tiek šokėjų, tiek atlikėjų. Matematikai ir informatikai pavarė. Na, ok, siužeto aš kaip ir norėjau linskmesnio, gal mažiau surišti su mokslais, nes kažkaip lyg toks dirbtinumias jautėsi. Aš geriau kokią meilės tarp studentų istoriją geriau daryčiau, kažkaip linksmiau man atrodo būtų. Na, bet kokiu atveju, visi tie organizatoriai ir aktoriai yra afiegieni.

Nenumarinkit šios gražios idėjos. Suprantu, kad be galo sunku tokį renginį padaryti, bet juk kaip faina po to jaustis – mes padarėm.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s