Katedros varpinė


Ir pagaliau apsilankėme ir Katedros varpinėje.

Tiesą sakant, man Katedros varpinė paliko didesnį įspūdį nei Katedros požemiai. Tas aukščio pojūtis. Aš kaip visada bijau aukščio, tai man tokie maži aukščio pojūčiai labai gerai. Tiek vaizdai pro grotas, oi, langus yra faini, tiek viduje buvo man ko pasižiūrėti. Ar net pagroti su varpais.

Didžiausiai mano nuostabai labai faini įgarsinimai. Aš visada skeptiškai žiūrėdavau į tuos elektroninius gidus, ir net neplanavau klausytis ką ten įrašė, bet kažkaip netyčia vieną paėmiau ir vau, kaip įdomiai ir kaip žaismingai įgarsintos istorijos apie Katedros varpinę. Liuks padaryta. Perklausėme visus.

Ir dar vieną įdomų dalyką vos nepraleidome. I. užsimanė į tuliką. Tai prieš išeidami į lauką dar nusileidome šiek tiek žemiau, nes ten WC. Ir mano nuostabai, kol aš laukiau, ten stovi televizorius, kuriame transliuojamas multikas apie Katedros varpinės istoriją. Blin, gerai, kad pamačiau, nes jis irgi kokybiškai padarytas. Keista, kad jis eksponuojamas prie WC ir praktiškai daug kas jo nepamato, t.y. jei neini į WC, tai ir nepamatai. O gaila, nes tikrai kokybiškai padarytas. Pagarba autoriams.

Na, ko dar įdomaus aš Vilniuje nemačiau?

4 comments

  1. Jonų bažnyčios varpinėje teko būti? man čia viena geriausių vietų Vilniuje, patys gražiausi Vilniaus vaizdai nuo jos atsiveria, į metus bent po kartą į ją įlipu 🙂

    Like

  2. Aaa, super, kaip gerai, o tai žiemą nenorėjau 🙂 Ok, Kai tik leis, varysim. Ypač, jei tu kartą per metus eini, o aš dar nei karto nesu buvęs 🙂

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s