Filmas: Pats sau milijonierius (2019)


Tadą Vidmantą kaip režisierių pažįstu, šiaip kai kurios jo komedijos visai juokingos. Tiesa, po filmo “Lietuviški svingeriai”, kuris man visai nepatiko, buvo nejuokingas, kad net nesiteikiau pas save parašyti, jog žiūrėjau, bijojau žiūrėti naują Tado Vidmanto komediją “Pats sau milijonierius” (2019).

Na, bet Audrius Bružas, su kuriuo yra man tekę realiam gyvenime susitikti, visai prikolnas bičas, t.y. tikrai improvizacijų meistras. Ir šiaip jo suvaidinti filmo herojai visai juokingi būna. O ir situacija juokinga – kriptovaliutų milijonierius. Kaip tik paremta tikrais faktais, skaičiau delfyje apie realius nesutarimus mūsų Lietuvos kriptomilijonierių, tai jau ir tikrą istoriją skaityti buvo juokinka, o čia dar komedija. Taigi surizikavau ir nuėjau.

Na, atsigavau. Lietuviškos komedijos būna dažniausiai visiškai nejuokingos. O čia iš tikrųjų prisijuokiau. Sakyčiau, tikrai viena iš geriausių pastaruoju laiku išleistų komedijų. Yra ko pasijuokti, tiek iš situacijų, tiek iš vaidybos, tiek iš bendros Lietuvos situacijos. Gal humoras ir nėra labai intelektualus, bet, ai, aš kaip tik buvau tokioje nuotaikoje, kai norėjau lengvo, paviršutiniško humoro, na, bet ne tokio, kai žmogus nugriūna ir visi juokiasi.

Tai tiek trumpai. Man buvo juokinga. Ir ne vieną kartą kaip kai kuriose komedijose, o daug kartų. Buvo vietų, kad juokiausi iki ašarų. Sakyčiau tikslas pasiektas – pramoga įvyko, prisijuokiau iki soties, išėjau su gera nuotaika.

Net už tai įvertinsiu labai aukštu balu – 9/10. Na, juk dėl to ir įrašą parašiau, nors ir labai trumpą, bet bent pasidžiaugiau, kad buvo linksma.

2 comments

  1. Va, va. Paskutiniu metu per TV rodė daug lietuviškų, tipo, komedijų. Pažiūrėjau nemažai, bet, kad ką nors prisiminčiau, kad per kažkurią juokiausi, net nepamenu. Tai arba aš ne tas žiūrėjau, arba tikrai ne kažką 🙂 Va, sėdėjau, galvojau, tai tik vieną prisiminiau ir tai sakyčiau, kad drama, o ne komedija „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ su Justinu Jankevičiumi. Ir tai įsiminė, kad nustebino Justinas Jankevičius. Šiaip aš jo nemėgstu kaip humoristo, man jo bajeriai nejuokingi, o šiame filme man patiko jo vaidyba.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s