Tags

, , , , , , ,


Tadą Vidmantą kaip režisierių pažįstu, šiaip kai kurios jo komedijos visai juokingos. Tiesa, po filmo “Lietuviški svingeriai”, kuris man visai nepatiko, buvo nejuokingas, kad net nesiteikiau pas save parašyti, jog žiūrėjau, bijojau žiūrėti naują Tado Vidmanto komediją “Pats sau milijonierius” (2019).

Na, bet Audrius Bružas, su kuriuo yra man tekę realiam gyvenime susitikti, visai prikolnas bičas, t.y. tikrai improvizacijų meistras. Ir šiaip jo suvaidinti filmo herojai visai juokingi būna. O ir situacija juokinga – kriptovaliutų milijonierius. Kaip tik paremta tikrais faktais, skaičiau delfyje apie realius nesutarimus mūsų Lietuvos kriptomilijonierių, tai jau ir tikrą istoriją skaityti buvo juokinka, o čia dar komedija. Taigi surizikavau ir nuėjau.

Na, atsigavau. Lietuviškos komedijos būna dažniausiai visiškai nejuokingos. O čia iš tikrųjų prisijuokiau. Sakyčiau, tikrai viena iš geriausių pastaruoju laiku išleistų komedijų. Yra ko pasijuokti, tiek iš situacijų, tiek iš vaidybos, tiek iš bendros Lietuvos situacijos. Gal humoras ir nėra labai intelektualus, bet, ai, aš kaip tik buvau tokioje nuotaikoje, kai norėjau lengvo, paviršutiniško humoro, na, bet ne tokio, kai žmogus nugriūna ir visi juokiasi.

Tai tiek trumpai. Man buvo juokinga. Ir ne vieną kartą kaip kai kuriose komedijose, o daug kartų. Buvo vietų, kad juokiausi iki ašarų. Sakyčiau tikslas pasiektas – pramoga įvyko, prisijuokiau iki soties, išėjau su gera nuotaika.

Net už tai įvertinsiu labai aukštu balu – 9/10. Na, juk dėl to ir įrašą parašiau, nors ir labai trumpą, bet bent pasidžiaugiau, kad buvo linksma.