Filmas: Ad Astra (2019)


Aš esu prisiekės fantastikos mėgėjas. Ir jei tik nepražiopsau (o būna ir taip), stengiuosi pažiūrėti visus fantastikos filmus. Taigi aišku, kad žiūrėjau ir Ad Astra (2019):

Rež.: James Gray
Scenar.: James Gray, Ethan Gross
Vaidina: Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Ruth Negga ir kt.

Ad Astra, jei gerai prisimenu, tai išvertus reiškia “į žvaigždes”.

Neblogai išreklamuotas, nes vaidina pats Bradas Pitas, bet … Kas bet? Galvojau parašysiu naują įrašą apie žiūrėtus filmus. Apie kurį? O kokius žiūrėjau? Ir šitą filmą aš prisiminiau tik dėl to, kad prie pirktų bilietų pamačiau jį. Na, kai pradėjau galvoti, kad gal ir visai nieko. Nors jau vien tai, kad po poros mėnesių ar kiek čia laiko praėjo nuo jo rodymo kino teatruose, aš sugebėjau jį pamiršti, tai viską apie jį ir pasako. Nykus. Neįsimintinas.

Ok. Tai kaip vis gi buvo žiūrėti? Kažką prisimenu. Aha. Daug pokalbių, daug pokalbių pačio su savimi. T.y. sakyčiau daugiau tai draminis filmas, o ne mokslinės fantastikos. Santykių su tėvu probemos. Dėmesio stoka ir t.t. Ne, nu rimtos temos, bet aš atėjau žiūrėti ne dramos, o mokslinės fantastikos filmo. Žodžiu, buvo nuobodu.

Ai, jaučiu ir patys režisieriai pagalvojo – nuobodu, kad reikia įdėti šiek tiek veiksmo, tai įdėjo susišaudymo sceną Mėnulyje. Nežinau, bet man ji buvo kažkokia juokinga. Tokios galingos korporacijos, toks išsivystymo lygis, jog skraido po Saulės sistemą, o čia kažkokiam Mėnulyje banditai. O po to dar pro kažkokius kanalizacijos tunelius galima patekti į išskristi besiruošiančią raketą ir šiaip laisvai į ją įlipti, nors jau varikliai įjungti. Ai, dar po to ir skraidymai po kosmosą buvo nuo vieno kosminio laivo iki kito tik su skafandru.

Ai, žodžiu, trūksta žodžių. Įvertinu 6/10. Man buvo nuobodus, mokslinės fantastikos nerasta, o daugiau dramos ir labai lėtas ir ištęstas. Nors bendrai buvo mokslinės fantastikos, dabar nepamenu tiksliai skaičiaus, bet, tipo, Brado Pit’o herojaus pulsas niekada nepakyla virš 70 ar kiek ten, nepamenu. Na, net sakykim 90. Aha, va, čia tai mokslinė fantastika. X-menas, mutantas, kad žmogui daugiau kaip 90 pulsas nebūtų. Nebent koks visiškas flegma. Ai, … fantastika.

Jaučiu, kad 6/10 daviau iš pasigailėjimo. Tiek dirbo, beveik 3D 🙂 Na, bent 3D būtų padarę, tai gal efektų būtų.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s