Tags

, ,


Dar vienas fantastiškai įdomus renginys.

Turėjo įvykti dar pavasarį, bet dėl kažkokių priežasčių perkėlė į rudenį. O šiaip kiek supratau Derybu naktis vyksta daug maž keturius kartus į metus.

Yra dalyviai ir žiūrovai. Na, aš iki dalyvio netraukiu, bet ir kaip žiūrovui reginys neišdildomą įspūdį paliko. Viskas organizuota kaip varžybos. Prie stalo sėda du dalyviai, gauna oficialią, viešą informaciją, o taip pat kiekvienas gauna ir savo informaciją, apie kurią konkurentas nežino. Žiūrovai per fb grupę gauna abiejų dalyvių informaciją ir žino viską. Taigi kiekvienas dalyvis išeinant iš viešos inofrmacijos ir privačios ingormacijos derasi, kad pasiekti kažkokius tikslus. Konkrečius tikslus dalyviai užrašo iki derybų pradžios ant lapukų ir atiduoda vedančiąjam.

Turi 10 minučių. Jei per 10 minučių nesutaria, tai vis tiek derybos laikomos baigtomis. Tada komentuoja teisėjai ir vertina. Tada kita pora, po to nugalėtojai susitinka tarpsuvyje ir taip iki finalo.

Na, tiesiog baisiai viskas įdomu. Kokių įdomių situacijų ir kaip reiktų elgtis, kaip bandyti derėtis, kaip rinkti informaciją.

Pvz. viena situacija buvo kaip sakoma klasikinė. Jei teisingai abu derybininkai būtų susirinkę vienas kito siekiamus tikslus ir galimybes, tai per 5 minutes laisvai suderėtų. Bet, deja, kaip gyvenime ir būna, nepavyko susirinkti informacijos.

Kita situacija irgi labai įdomi, aš pavadinčiau praktiškai beviltiška situacija, kai verslininkas ateina pas valdininką su prašymu. Ir taip, labai gyvenimiškai jiems nepavyko nieko sutarti, nors atidžiau panagrinėjus situaciją, net šioje beviltiškoje situacijoje buvo galima sutarti kažką abiems priimtino, bet valdininko arogancija neleido nieko sutarti.

Na, ir kitos situacijos labai pamokamos. Aš žiūrėjau praktiškai išsižiojęs. Ir jei tik bus galimybė, eisiu vėl.

Įdomu ir naudinga. Bei be galo gerai praleistas laikas. Top 1 renginys.