Pasiilgau laimės


Numanau, kad tai sukels eks E. pyktį, įniršį ir planuotas taikus susitarimas tikriausiai nebesigaus, nors šiaip niekas, beveik niekas, netiki, kad su E. įmanoma ką nors logiškai ir taikiai sutarti, bet taip norėjau pabūti laimingas, pajusti ką reiškia būti laimingam. Pasiilgau. Pabūti normaliu.

Žodžiu, į firmos metinį balių kartu pasikviečiau draugę I. Be visa ko dalyvavo mano eks uošvienė, uošvis, E. brolis ir E. geriausia draugė. Telefoną palikau, nesinešiau, nes visokie orientaciniai, vandens batutai ir šiaip, kam man jis. Per orientacinį užėjo lietus, sušlapau iki triusikų, bet, ai, vis tiek faina.

Į batutus, pagalvojau, kad jau šalčio buvo daug, pasiimsiu termokostiumą. Užsidėjau, spaudžia per krūtinę, bet, ai, nieko, kvėpuoti įmanoma. Aha. Čia buvo didelė klaida. Komandinės rungtys, neriam, bėgam, slystam, griūnam. Viskas kol kas ok. O į pabaigą sunkesnis perėjimas, kur praktiškai visi griūna į vandenį. Jau pavargę, uždusę. Krentu ir aš, neriu po vandeniu, išneriu ir negaliu įkvėpti, taip tas termokostiumas spaudžia. Man panika, net minties, kad bandyčiau lipti atgal. Galvoju nusiplėšiu liemenę, nes negaliu normaliai įkvėpti, dustu. Bet suprantu, kad spaudžia tai ne liemenė, o termo kostiumas, o jo vienas vandenyje nenusiimsiu, o jei nusiplėšiu gelbėjimo liemenę tai bus dar blogiau, vėl po vandeniu nersiu. Šiaip ne taip mažais oro gurkšneliais atsigaunu, nuplaukiu iki finišo nebelipdamas ant batutų. Šiaip net ne paskutinis gavausi, nes kolega vis bandė užlipti ant batuto ir jam viskas žymiai ilgiau gavosi. Ant kranto plėšiau nuo savęs tą termo kostiumą ir į kitą rungtį ėjau be jo. Kritau į vandenį, šalta, sušalau, bet už tai kvėpuoti galėjau. Siaubas, naktį užmigti negalėjau. Vos per kažkokią durnystę neuždusau.

I. šildė, šluostė vandenį ir kitaip rūpinosi.

Vakare per balių tas pats byčas kur mane praeitam baliuje kabino, sakė, norėjo patraukti per dantį mane kam aš vienintelis žmoną į balių atsivedžiau. Kai pasakė, kad čia draugė, o ne žmona, tai taip ir liko nieko nesupratęs.

Grįžus namo pažiūrėjau į telefoną. Aha, gavau iš E. žinutę, kur I. vadino šliundra ubage. E. draugė raportavo kas čia vyksta. Na, jo. Kaip ir galvojau, mano trumpalaikis noras pabūti laimingu, sukels dabar sunkumų. Už savaitės pamatysiu. O gal sveikas protas nugalės?

Kitą dieną su I. ėjom į uošvienės gimtadienį. Visi uošvienės geriausi draugai ir giminės. Aišku, be E. Juokais I. priiminėjo į klaną. O mane visi guodė, sakė, kad jau nebe daug liko kentėti, tuoj baigsis ir džiaugėsi, kad aš esu dabar laimingas. Uošvienės sesuo tai iš vis apsiverkė iš tos laimės, kad aš dabar esu laimingas ir ilgą kalbą ašarodama man sakė.

Uošvienė sakė, kad va, niekada nebuvau laimingas, niekas manęs iki šiol nemylėjo ir kaip jai džiugu, kad dabar esu mylimas ir laimingas. Ir visiems gyrė koks aš esu geras.

E. brolis, jo žmona, uošvis, geriausi uošvių draugai. Visi išreiškė man palaikymą.

Čia pala, kieno giminėje aš esu? Rimtai kaip kokiam klane. Ir I. priėmė į tą klaną. Na, jo, kaip gyvenime įdomiai būna, pas buvusią uošvienę į gimtadienį su savo nauja drauge einu. Ir dar visi tuo džiaugiasi.

Na, dabar žiūrėsim kas bus.

8 comments

 1. Skaitau pabaigą, ir nesuprantu kas vyksta, ar neteisingai suprantu kas tie “uošviai” ar ką 😀 nu bet, kaip matau, teisingai supratau, kad čia tikra santa barbara 😀

  Like

 2. Kaip gali pasiilgti laimės, jeigu myli ir esi taip mylimas?… Nepaisant visų tų nesąmonių, sakyčiau turi n priežasčių kasdien jaustis laimingu 😊😊😊 Ramybės pasiilgai.

  Like

 3. Justinai, uošviai tai čia eks uošviai, E. tėvai.
  R. Gal ir teisi, nemoku išsakyta ką jaučiu. Pasiilgau ramybės, pasiilgau galimybės be visų tų nesąmonių neslėpti laimės.

  Liked by 1 person

  • Tai taip ir supratau 🙂 Tik labai keista pasirodė pas E. tėvus į svečius vestis I. ir dar tas, kad E. visa giminė ne jos pusėje stovi… na, paprastai juk tėvai visada savo vaikų pusėje stovi… Bet matyt E ir jos tėvai gerai žino 🙂

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s