Tags

, , ,


Po pamąstymų apie Kelią ir po visokių perpipetijų gyvenime, net gaila, kad negaliu rašyti, toks romanas gautusi, o po kažkiek laiko pasimirš visos istorijos, bet kol ne pabaiga – negaliu rašyti. Bet gyvenimas tęsiasi ir valgyt vis tiek norisi 🙂 Ir štai sūrio pyragas. Receptą užmačiau pas “Motyvuoti atletai”. Tipo, labai sveikas, labai daug baltimų, mažai kalorijų, na, ir t.t.

Ir ką, išbandžiau.

Reikės:

600 g graikiško jogurto “Amfora”, na, du dideli indeliai.

2 kiaušiniai

1 kaušelis mėgiamo proteino

Šiek tiek druskos

Šiek tiek lieso pieno arba augalinio

Viską sumaišyti / suplakti į dubenį ir į orkaitę 180 laipsnių 30 minučių, o po to 90 laipsnių 60 minučių. Atvėsinti ir į šaldytuvą kokiom 4 valandom.

Gaminasi lengvai, nors ir ilgai. Kai sumašiau atrodė, kad bus per skystas, bet nieko, iškepė, sutvirtėjo.

Man tas jogurtas “Amfora” tai kažkoks atradimas, taip patinka, naudoju visur vietoj grietinės. O aš taip mėgdavau bulvinius blynus su daug greitinės ir varške, bet kai pradėjau mesti svorį, tai grietinę pradėjau riboti. O čia, kiek tik nori. Valgiau kada čia bulvinius blynus, tai visą pakelį varškės ir “Amfora” dar pakelį suvalgiau kaip padažą.

Atrodo keistai. Šiaip ir skonis keistokas, vis gi per mažai saldumo, gal baltyminių miltelių reikėjo daugiau įdėti, būtų buvę saldžiau. O ir šiaip norisi sausainių pagrindo kaip kituose sūrio pyraguose. Tiesa, tada sugadintume visą pyrago sveikumą, bet gal kartais ir galima pasilepinti ir pavalgyti ir nesveikai.

O šiaip tikrai kaip sveikuoliškas pyragas labai skanus. Tik jei kada dar kepsiu, proteino miltelių įdėsiu daugiau 🙂 Gal bus daugiau skonio. Ten tie rudi taškeliai tai mano šokoladinis proteinas, blogai išmaišiau, tingėjau plakti.

Bet kokiu atveju, įdomus pyragas ir jei darysiu kada sūrio pyragą, tai tikrai būtent tokį, tik gal dar sausainių (ar kažką sveikiau galima sugalvoti?) pagrindą 🙂

Su tokiais kiekiais kiek nurodyta, gaunasi mažas, bet gal ir gerai, daug neprisivalgysi, bet dviem žmonėms tai gaunasi kokiems net trims kartams su arbata pavalgyti.

Tiesa, tik aš ir buvau sužavėtas. Gal kad pats gaminausi 🙂 Kiti net nenorėjo ragauti 🙂

Su arbata ar kava labai tinka.