Tags

, , , , , , , , , ,


Rekomenduoju fantastikos mėgėjams serialą Vakarų pasaulis / Westworld (2016).

Vaidina: Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Ed Harris, Anthony Hopkins ir kt.

Oi, tik treileris Imdb pateiktas tai šiaip ne to filmo, kai aš žiūrėjau, gal su laiku ištaisys, nors ten gal ateities koks, ai, žodžiu.

Situacija tokia. Sukurtas pramogų parkas, kuriame turtingieji gali tenkinti, bet kokius savo norus. Toje uždaroje erdvėje gyvena androidai, dirbtiniai žmonės, bet ant tiek panašūs, kad net turi jausmus ir panašiai. Na, o tikri žmonės ateina ten pasismaginti: prievartauti ir žudyti. Tikriems žmonėms andriodai nieko negali padaryti, o žmonės androidus prievartau, žudo ir t.t. Vakare išniekinti androidai surenkami, pataisomi, ištrinama atmintis ir vėl viskas iš naujo.

Kažkuriuo metu androidai pradeda prisiminti praeitus gyvenimus, susitikimus kažkur anapus (apklausoje taisykloje), prasideda androidų sukilimas, revoliucija.

Ai, žodžiu, viskas supinta, perpinta, gerai vaidina, gerai pastatytas, gerai įgarsintas, žodžiu labai patiko. Pradžioje žiūrėjau po truputį, o kažkurį šeštadienį užtingėjau ką nors daryti tai per visą dieną pražiūrėjau iki pabaigos. Va, taip.

Gėrio ir blogio kova.

Gilieji žmogaus troškimai.

Amžinybės problema.

Gyvenimas anapus.

Žaidžiame Dievą.

Įdomus virsmas kai geriausias svečias (taip vadinami žmonės keliautojai į parką) tampa pačiu blogiausiu ir šlykščiausiu. Atseit, rado ir ieško tikrojo savęs.

Žodžiu, visai fainas seriala. 9/10. Kodėl ne 10? Ai, daug žiaurumo filme. Šiaip su S raide net Telia HBO rodo.