Tags

, , , ,


Papasakosiu, ką nors linksmesnio 🙂

Važinėjuosi riedučiais. Radau paplūdimį, galvoju reikia išsimaudyti.

O ką, karšta juk. Išsimaudžiau ir matau. Atvarė jaunimėlis, koks 14 -15 metų. Bernai. O po to pana viena, tai kaip visi pradėjo vaidinti. Viens už kitą kietesni.

Na, ten vienas bernas juokais tą paną pakėlė ir neša, tipo, įmes į upę.

O šalia du tokie diedai. Lengvai įkalę. Sugalvojo paauklėti jaunimėlį:

– Na, jaunimas, kas čia per žaidimas pas jus.

Bet taip piktai.

Stojo tokia nejauki tyla. Vienas iš jaunimėlio:

– Mesk ir laimėk.

Ir visi pradėjo žvengt.

Kaip laiku pritaikytas humoras išsprendžia sudėtingas situacijas.

Ai, dar į riedučių temą. Kilo viena tokia idėja. Gal net per TV parodys. Tipo, tokio amžiaus žmogus padarė tą ir tą. Nenoriu pasakoti ką, nes dar kas pasisavins idėją, o pagal mano sumanymą pasiruošimui kokių 4 metų reiks, bet galiu pasakyti, kad virš 100 km gaunasi.

O ką? Dabartinis mano rezultatas yra 21,5 km – pusmaratonis. Ir nepasakyčiau, kad labai problematiškai mano įveiktas. Pulso vidurkis buvo 90. Tai kaip greitas pasivaikščiojimas.

Tiesa, dar reikia labai daug pasitreniruoti su technika ir t.t., nes su dabartine technika gėda būtų pasirodyti, be to yra ir techninių vietų, kurių dar net nesugebu įveikti. Bet tai ir 4 metai dar priešakį. O jei per 4 metus nesigaus, tai galima ir vėliau.

Taigi tarpiniai tikslai:

  1. Nuvažiuoti maratono 42.2 atstumą.
  2. Nuvažiuoti į darbą iš namų ir atgal.

Na, jei tiek padarysiu, tai galima bus galvoti ir apie tą crazy idėją. Nes 42,2 tai parodys ištvermę, o į darbą ir atgal – kalnai, kas šiuo metu yra didelė problema man.

Tiesa. Pagooglinau. Rekordo Lietuvos nepasieksiu, bet asmeninį tai jo. Aišku, akcentas, kad tokio amžiaus kaip aš, nes šiaip jaunimėliui tai joks rekordas būtų. Kiek googlinau, tai radau, kad berods 2003 metais chebra riedėjo iš Vilniaus į Kauną, o kitais metais Vilnius-Kaunas-Vilnius. O dar po kelių metų kažkada Vilniuje buvo pasiektas 230 km. rekordas. Šiaip skupiai google randa apie tai. Berods tada net 61 metų vyras važiavo. Tai man į rekordus sunkiai labai. Tai nelabai aišku kokie ten rekordai yra. O gal ir nesieksiu, ai, šiaip patiko mintis, tokia įdomi, gal ir pagalvosiu.