Kinas: John Wick: Chapter 3 – Parabellum (2019)


Seniai berašiau apie kokį kiną. Iš tikrųjų ir seniai bebuvau kino teatre, o ir šiaip seniai ką bežiūrėjau. Pamačiau, kad rodo John Wick: Chapter 3 – Parabellum (2019).

Rež.: Chad Stahelski
Vaidina: Keanu Reeves, Halle Berry, Ian McShane ir kt.

Prisiminiau, kad pirma dalis John Wick man patiko, net du kart žiūrėjau. Tiesa, pamiršau, kad antrą dalį John Wick: Chapter 2 aš įvertinau tik 1 iš 10. Ir nuėjau pažiūrėti trečią dalį.

Joma jo. Tai kaip man dabar vertinti, jei antrą dalį įvertinau 1, neigiamų gi nebūna. O trečia dalis dar blogesnė nei antra.

Sėdėjau visą filmą ir galvojau, kad režisieriaus tikslas sukurti filmą, kuriame vienas žmogus nužudo daugiausia kitų žmonių per vieną filmą. Na, ten kokios atominės bombos nesiskaito, bet savom rankom. Beveik, neabejoju, kad šis filmas bus tope pagal šį parametrą. Visą filmą tik žudė, žudė, žudė. Visaip – rankom, peiliais, kardais, automatais ir t.t. Ai, žodžiu.

Baigėsi kinas, kažkas už manęs pasakė:

-Dar tokio šudo nesu matęs.

Na, ne aš taip pasakiau, jei ką. Bet įvertinu 1/10, nes mažiau nebūna. Ir dar už tą lėkštą pirmo filmo bajerį dėl šuniuko reikia nagus nukapoti, bandė ir šiame filme, bet antrą kartą nebejuokinga.

Būkit žmonės, kai išeis ketvirta dalis, o ji būtinai išeis, priminkit man, kad jokiu būdu neičiau ir nešvaistyčiau savo laiko tokioms nesąmonėms.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s