Šeima dukros akimis


Vaikų teisės praktiškai privertė mano dukrą lankytis pas psichologą, kad dukra atstatytų santykį su mama. Na, mano manymu ne dukrai, o E. reikia pas psichologą vaikščioti, bet ok, dukrai psichologas nepakenks.

Paskutinį kartą dukra turėjo piešti savo šeimą. Sakė, kad savęs nespėjo nupiešti, bet nupiešė mane, sesę ir I. Oho, I. – prie šeimos. O E. ir brolį nupiešė žiūrinčius iš už kampo. Brolį su neutralia veido išraiška, o kad nupaišytų mamą prašė psichologės nutaisyti piktą veidą. Kadangi ta negalėjo, tai nupaišė piktą E. iš atminties.

Joooo. Nupaišė I. prie šeimos. Šiaip gal ir teisingai E. sako, kad aš bandau iš jos atimti dukrą. Tiksliau ne aš atiminėju, o ji pati stumia kuo toliau nuo savęs, o I. yra toks žmogus, kuris turi tiek daug meilės, kad maniškė dukra net nesupranta kas čia vyksta – ji niekada nėra gavusi tiek daug meilės iš tikros mamos.

Ir visi tie tikrinimai nuo narkotikų, tampymai po policijas ir vaikų teises, nebendravimas, arogancija. Ji ką įsivaizduoja, kad taip susigražins dukrą? Be visa ko, jai jau paauglystė ir taip sunku, o čia dar deda minusus vieną po kito.

Bet, anyway, norėjau pasidžiaugti, kad mano naująją draugę dukra jau priėmė į savo šeimą.

2 comments

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s