Tags

, , , , ,


Radau pas save konspektą, tai, ai, pasidalinsiu su visais. Čia iš tų laikų, kai ieškojau moters. Ok, kiti pasakys, kad nereikia ieškoti meilės, ji pati ateis, netikėtai, nelauktai ir bus superinė. Gal ir taip. Gal ir ne. Mano manymu gulint ant sofos susirasti gyvenimo moterį yra sunku. Galima, iš savo patirties žinau. Bet sunku. Geriau pakrutinti subinę kaip ir bet ko siekiant gyvenime. O be moters gyventi – na, ne man. Man patinka būti su moterimi.

Taigi pradžioje video. Video orientuotas į tai kaip sugundyti daug moterų. Na, tai man nepriimtina, man užtenka vienos, bet iš principo viskas tinka ir ieškant tos vienos vienintelės. Gero žiūrėjimo, o po to mano konspektas, visa tai ką jis pasakoja, iš principo galima konspektą skaityti 5 min, vietoj viso video. Nors jei labai kam aktualu – žiūrėkit video, o po to dar mano pastabas pasiskaitykit, mano akcentai. Jie buvo aktualūs tada, kai dar neturėjau draugės ir, sakykim, kabindamas dabartinę draugę pasinaudojau šiais patarimais. Dabar gal kitus akcentus pamatyčiau.

Taigi konspektas.

1. Smalsumas. Kiekvienas žmogus unikalus, pats įdomumas surasti tą unikalumą. Pačiam domėtis viskuo. Emocijų apsikeitimas. Sužinoti, ką tas žmogus mėgsta. Klausymasis. Kas ji yra viduje, o ne sausi faktai. Susikoncentruoti į šią akimirką. Būti su ja mintimis čia, o ne kažkur kitur.

2. Meditacija. Išmokti susikoncentruoti į čia ir dabar (kad galėtum 1 punktą gerai vykdyti). Suprasti, iš kur kyla baimės. Kūno reakcijos. Sustabarėjimas, susijaudinimas, negalėjimas kalbėti. Išmokti valdytis. Baimė veikti, dažnai norisi geriau veikti ką nors kita nei su moterimi bendrauti. Meditacija – atsipalaiduoti, susikoncentruoti, suvaldyti mintis, baimes, jei bendravimo metu išsibalansuoju, galiu grįžti į ramybę žymiai greičiau.

3. Logistika. Savo laiko paskyrimas paieškoms. Eiti ten kur moterys (realybėje arba virtualybėje). Numatyti artimą vietą seksui. Kaip aš netyčia nuėjau į mokymus, kur 80 procentų moterų.

4. Stilius. Atitinkantis architipą, gerai renktis, geriau nei kiti. Nesivaikant paskutinės mados, nes sunku spėti paskui madą, o ir būna kartais nesąmoningai ekstravagantiška. Savo stilius, o ne kaip visi. Kuris identifikuoja tave. Tiek aprangos, tiek visko kito.

5. Suartėjimas su nepažįstamais. Daug kontaktų. Reguliariai. Tiek su moterimis, tiek su vyrais. Kad nebijotum bendrauti, rastum žodžių kišenėje.

6. Tiesumas. Tiesiai išreikšk intenciją. Tu gražiai atrodai. Miela. Aiškumas. Taip. Ne. Konkretūs komplimentai pagal situaciją, o ne apibendrinti. Akių kontaktas. Seksualus akių kontaktas. Ko nori. Siekimas.

7. Geras sparnas – draugas vyras. Draugas, kuris padeda kabinti. Palaikymas vienas kito.

8. Atviras mąstymas. Lankstus. Atviras pokyčiams. Atviras keitimui supratimo apie viską.

9. Seksualinis meistriškumas. Seksualumas nuo pat pradžios. Paduodu ranką, žiūriu į akis ir įsivaizduoju nuogą. Kad suprastų, jog nori jos ne tik kaip draugo, bet kaip moters. Svarbu, nes kitaip greit gali patekti į draugų zoną, o iš jos išeiti sunku. Juk tikslas – seksas. Kitaip eik ieškoti draugo vyro.

10. Paimk atsiliepimą. – atgalinis ryšys. Stebėk reakcijas. Kalibruokis.

Koks jausmas po šio video? Kad ir paprasta, bet ir sudėtinga. Paprasta: kuo daugiau kontaktų, aiški pradinė intencija – seksualumas iš pradžių, domėjimasis kitu žmogumi, jo vidumi. Sudėtinga, nes kiekvienas atvejis vis kitoks.

Grubu? Taip papunkčiui, moksliškai, metodiškai žiūrėti į Meilę? Gal. Galite toliau gulėti ant sofos ir važiuodami į darbą ar šiaip kur pamatę simpatiška moterį bėgti kuo toliau nuo jos arba neištarti net labas, net jei ji tave kalbina. Veikite. Beto vyrų pareiga rodyti iniciatyvą. Moterys to laukia. Jos gi irgi žmonės.

Ok. Linkiu susirasti svajonių moterį. Dviems tikrai linksmiau. Taip mes sutverti.