Knyga: Rasa Glinskienė, Lina Kazokienė “Kaip tapti geru derybininku”


Knygos yra didelė vertybė, tai bent trumpai paminėsiu kokią knygą perskaičiau.

Rasa Glinskienė, Lina Kazokienė “Kaip tapti geru derybininku”:

Pirkau internetu iš čia: https://www.patogupirkti.lt/knyga/kaip-tapti-geru-derybininku.html

Išleido KTU leidykla.

Prieš tai klausiau audioknygą apie derybas Chris Voss, Tahl Raz “Jokių kompromisų! Visada derėkitės, lyg spręstumėte gyvybės ir mirties klausimą!”. Tai šita visai kitokia. Kadangi išleido KTU, tai tokia daugiau kaip vadovėlis, žymiai nuobodesnė, tačiau į derybas pažiūrėta ir plačiau nei “Jokių kompromisų”. T.y. buvo naudinga paskaityti, daug mokslinio požiūrio, daug atvejų, nors norėtusi konkrečių sprendimų, konkrečių pavyzdžių, o pateikta daugiau sausai – būna taip ir taip, o kaip spręsti problemas labai jau miglotai pateikta arba visai nepateikta. Bet tas platesnis požiūris praplėtė ir mano akiratį. Na, ir dar iš trūkumų – vietom nueita į klausimus visai nesusijusius su pačiomis derybomis, bet gal ir ne per daugiausia. Man šiandien neaktualu buvo ir tarptautinės derybos. Bet knygutė pakankamai plona, greit susiskaitė, davė minčių, tai davė naudos tikrai.

Na, o tai kaip man sekasi su mano derybomis. Pasakyčiau taip. Daug mūšių laimėjau, bet dėl viso karo laimėjimo, manau, kad nepasistumėjau nei per sprindį. Nors gal reiktų džiaugtis, kad ir prieš mane nelaimėjo jokio mūšio. Iš vienos pusės man tai patinka, jaučiuosiu vis labiau užtikrintas, nes mūšis po mūšio laimiu ir nebebijau stoti į kovą. Iš kitos pusės priešininkas irgi mato, kad aš vis stipresnis ir vis prieš kiekvieną mūšį labiau pasiruošia ir puola stipriau. Ir kaip bus su visu karu? Kaip bus su paskutiniu mūšiu, kai aš stiprėju, bet ir priešininkas tai mato ir puola vis aršiau ir geriau pasiruošęs. Ar aš nepavargsiu? Jau dabar apninka abejonės. Bet, ok, reikia kautis. Reikia.

Žodžiu 🙂

2 comments

  1. Savo “kovą” baigiau daugmaž prieš savaitę. Buvau apsisprendusi fiziškai nedalyvauti visame tame, bet žinojau kokios noriu pabaigos. Viskas taip ir buvo, tik dar plius 8 mėn lygtinai (ne man, žinoma 🙂 )… Vis dar tikiu, kad aplinka yra mūsų minčių veidrodis. Jei ruošiesi karui, taikos būti negali. Aš pasirinkau ramybę. Atleidau ir paleidau. Ko nėra mintyse, negali būti ir realybėje. Kvantinė fizika 🙂

    Like

  2. R. oho kaip ilgai užsitęsė. Bet pagaliau pas tave viskas baigta. Jėga. Su kuo ir sveikinu.
    O pas mane grynai gynybinis karas. Mane puola, bando atimti vaiką, mano turtą. Taigi ginuosi. Gal suveiks kvantinė fizika ir man? Tik ginsiuosi ir viskas bus ok?

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s