Santa Barbara. Karas


Negaliu visko rašyti, dabar einu į tokią konspiraciją, nes karas įsibėgėja. Gal kada nors, kai baigsis ir parašysiu, nes, oi, kiek visko įdomaus vyksta. Įdomaus? Gal baisaus? Vaikų teisės. Psichologai. Advokatai. Na, čia kiek galiu parašyti. O dar kiek visko vyksta.

Ok, iš įdomesnių dalykų ką galiu parašyti.

Mano draugė gyvena vienkemyje, nuo mano namų beveik už dviejų valandų kelio. Tai va, vakare, apie dešimtą vakaro pastebėjo įtartiną mašiną prie savo namų. Stovi šiek tiek toliau. Skambina man. Akurat, sutikrinam mašinos numerius. Mano eks atvažiavo. Panašu, kad sekė nuo darbo. Susikambino ji, atvarė jos dukters draugeliai. Ai, tokie kaimiečiai, jaunimėlis, testosterono perteklius. Tai dar gerai, kad nesudaužė jos, eks užsirakino mašinoje ir jie nelindo. Fb nuotrauką parodė, aha, ji. O ko ji trenkėsi taip toli? Maniškė draugė parašė pareiškimą policijoje, beje, policija irgi per 5-10 minučių atlėkė – persekiojimas, grėsmė turtui, sveikatai ir gyvybei.

Taip ir kariaujam. Tikiuosi gyvas ir sveikas liksiu. Ir mano draugė, ir dukra.

4 comments

 1. Na as puses teksto nesupratau.teko dar pora sykiu perskaityt.ypac nuo tos vietos kur kazkieno kazkas atvaziavo ir kazko neprimuse. Sunku susigaudyt ,ypac kai neziuri Santa Barbaros nuo pat pradziu. Zinoma pati situacija mazu maziausiai komiska ir kiek spejau paskaitinet tavo Bloga,susidare ispudis jog tavo ex turi itin lakia fantazija ir jai jokios ribos neegzistuoja. Taciau… as skaitau tavo Bloga, o ne jos. Jei ji irgi rasytu Bloga, situacija butu daug aiskesne😊. Bet cia tikriausia todel jog esu moteris ir jau turiu patirties jog vyrai ir moterys daznai ta pacia situacija mato ir supranta absoliuciai skirtingai ir kas vienai pusei normalu, kitai visai nesuprantama.
  Man tai dabar idomu kiek metu jus gyvenot santuokoj?

  Like

 2. Tai jau tikrai jos versija būtų visai kitokia. Šiandien vaikų teisėse išgirdau. Šitiek melo ir nesąmonių pripezėjo, kad vienu metu aš net juoktis pradėjau, nes fantazija augo ir augo. O geriausia buvo, kad net jos akys ašarom paplūdo. Nu, geras. Bet, deja (jai – deja, o man – jėga), ten žmonės nedurni dirba ir jos krokodilo ašaros nepaveikė. Šiandien laimėjau dar vieną mūšį šiame kare. O panašu, kad advokatė irgi šiek tiek. Vargšė išėjo net visa raudona iš pykčio. Bet, jo. Kitą kartą ji pasiruoš dar geriau. Jau antrą kartą neįvertina manęs. Nors man atrodo, kad man pats Dievas padeda. Na, tikrai, neįtikėtini dalykai darosi, kaip man viskas gerai, o jai blogai. Ir žmonių palaikymas.
  Ai, o susituokę ilgai, berods virš 20 metų. Nors ne, aš ne toks senas dar. Nors jo. Kažkur tieks.

  Kol kas laimiu. Bet pavargau. Reik pailsėti. Ryt einu dar į vieną vietą 🙂

  Like

 3. Jei 20 sugebejot santuokoj isgyventi, tai man todos tikrai zinojai ko galima is jos tiketis. Rasau “sugebejot” ,nes na as kito zodzio siuo atveju nerandu. 20 metu su Drakonu.
  Bet is kitos puses, tavo zmonai reikia pagalbos. Psichologu. Nes zmones siaip “is nieko” drakonais nepatampa.tam dazniausia buna priezastys. Daznai is vaikystes.Beto komunikacijos santuokoj nebuvimas daznai priveda iki ”iskreiptu veidrodziu karalystes”. Jei zmona vaiku teisese skundesi ir verke, tai man rodos jinai pati tiki tuo ka sako. Kaip ir tu tiki jog tavo zmona yra gyvate su kiskucio ausytemis (maciau nuotrauka 😂). Matyt tavo akys tik tas ausytes “uzfiksavo”, ir tik po vestuviu pradejo aisketi kas slepiasi uz ju. Beje, o kada prasidejo ta krize atvedusi iki skyrybu?

  Like

 4. Evelina, ačiū už įdomias pastabas. Su psichologais ji nedraugauja, ne tas jai lygis 🙂 Ji juk stripri ir pati viską gali 🙂 Ai, dabar man jau dzin. Tiesa, dėl vaiko tas negerai, bet kaip nors. O krizė prasidėjo seniai, tik, kad aš toks, nei šioks, nei anoks. Žodžiu 🙂 Bet dabar jau nebe toks durnas ir tikiuosi, kad bus viskas gerai.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s