Filmas: Valdžia / Vice (2018)


Na, ką, parašysiu savo nuomonę apie filmą Valdžia / Vice (2018):

Rerž.: Adam McKay

Vaidina: Christian Bale, Amy Adams, Steve Carell ir kt.

Oskarams nuominuotas, išgirtas filmas. Žodžiu, atseit, metų filmas.

O mane suerzino žiauriai. Pradėsiu nuo vertinimo – 2/10. Viskas man šiame filme nepatiko. Kai vidurį filmo atseit baigėsi, tada suerzino ypač, ir daugiau nebeatsigavau. Jei būčiau ne kino teatre tikrai būčiau nutraukęs žiūrėjimą, o dabar, na, įdomu buvo pažiūrėti kuo baigsis. Erzino viskas, net spec. efektai, kažkokie durni, įterpti prisiminimai apie praeitį, ai, žodžiu, viskas blogai. Neįdomu, nuobodu, viskas pateikta be ryšio. Tiesiog, absoliučiai viskas erzino.

Geriausiai iliustruoja tai, kad kai baigėsi filmas ir prieš pabaigą ilgai rodė širdį (čia biografinis filmas, ar šlykštaus siaubo?), nebegyvą, o po to paleido kažkokius šlykščius vaizdelius ir super šlykščią muziką, tai vos neapsivėmiau. Realiai supykino. Veeeeeaaa.

Na, vienintelis dalykas, kad dabar esu psichologiškai atsparus ir manęs nepaveikė visi tie šlykštumai ir bjaurumai. Bet, jei jį bučiau žiūrėjęs seniau, kai nebuvau toks psichologiškai stiprus, tai, matyt, kokią savaitę būčiau negalėjęs atsigauti nuo to šleikštulio, kurį kelia šis filmas.

Fuuuuu. Kodėl tiek daug net 2 duodu? Ai, na esu propogandos auka, juk visų giriamas filmas, kaip aš taip imsiu ir nuvertinsiu jį visai.

O šiaip, mano asmeninė nuomonė: šudų šudas 🙂 Nerekomenduoju.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s