Tags

, , , , , , , , , , ,


Per žiniasklaidą praėjo gera reklama apie filmą “Ir visi jos vyrai” (2019).

Rež. Donatas Ulvydas

Vaidina: Inga Jankauskaitė, Kristina Kazlauskaitė, Aušra Giedraitytė, Giedrius Savickas, Audrius Bružas, Andrius Bialobžeskis, Šarūnas Januškevičius ir kt.

Na, reklama manęs nesužavėjo ir aprašymas irgi. Taigi, tik Inga Jankauskaitė suviliojo nueiti pažiūrėti šį filmą. Tik dėl to, kad ji man labai patinka, ir nuėjau.

Ir taip. Ji vaidino tikrai gerai, netikėta, kad vaidino rimtą psichologę, nežinau kodėl, bet man tas buvo netikėta.

Šiaip visų vaidyba visai patiko, nors daug kas peikia lietuvių aktorius, bet man pati vaidyba patiko. Operatoriaus darbas irgi visai nieko, na, nieko ypatingo, bet ir neblogai, dabar su dronais visi gali taip padaryti. Įgarsinimas? Aha, pora kartų buvo feilas, na, aš pora kartų girdėjau kaip įgarsinta studijoje atskirai nuo vaizdo, o tai mano manymu, jei girdi net tokie nieko negirdintys kaip aš, tai didelis brokas.

O scenarijus. Va, čia tai kažkoks šudas. Komedija? Na, ok. Jei būtų drama, tai dar sakyčiau visai nieko, bet pavadinti tai romantine komedija? Kažkoks nusikaltimas žmoniškumui.

Ok. Scenarijus.

Močiūtė – kurv… ir tuo didžiuojasi. Vaiko neprižiūrėjo, dulkinosi su visais, bet nieko tokio, vaikas užaugo, atleido ir net padėkojo už tai.

Motina, psichologė, lyg rimta moteris – permiegojo su dukros biču, kažkiek net draugavo su juo. Kol nusibodo.

Dukra miega su bet kuo, kol pabaigoje vėl susideda su tuo, kuris miegojo su jos motina.

Ne nu realiai? Miegoti su dukros sužadėtiniu viskas ok? O po to vėl visi susitaiko ir viskas visiems ok?

Wtf? Kas čia per scenarijus? Visi su visais dulkinasi ir tai romantinė komedija?

Ok. Duodu 6/10, nes aktoriai vaidino gerai (t.y. vaidyba patiko), na, ir buvo pora juokingų vietų (ei, ei, ei, dėl dviejų juokingų vietų komedija pavadinti negalima). Na, bet siužetas – porno filmas, bet su per mažai sekso scenų.

Deja, sorry Inga Jankauskaite, bet net dėl tavęs, nors ir gerai atlikai vaidmenį, bet nerekomenduoju šio filmo.

P.S. Ai, praėjo kelios dienos ir nutariau sumažinti iki 4/10, o tai nesuprantu kodėl 6 buvau davęs ir man tai nedavė ramybės, dabar gal galėsiu pamiršti jau.

Advertisements