Tags

, , , ,


Na, ok, šį kartą savotiškas ir slidus patarimas.

Patarimas Nr. 52. Nesakyk vyrui: aš tavęs nemyliu / nebemyliu

Kodėl slidus? Todėl, kad tai daugiau vyrams patarimas turėtų būti, o ne moteriai. Bet aš mėgstu apversti viską aukštyn kojom.

Žmonių santykiuose yra toks dalykas – atmatų testas (shit test). Moterys daugiau ar mažiau sąmoningai ar dažniau nesąmoningai atlieka (nuolatos) vyrų testavimą ar jis tinkamas vyras, ar ją mylės, ar rūpinsis, ar sugebės, ar vyras yra ir t.t. Šis terminas naudojams merginų pick-up’e, t.y. moksliškame merginų kabinime. Vyrai turi žinoti, kad yra pastoviai testuojami ir, jei nori pakabinti, turi praeiti tuos testus. Ok, tas masinis merginų kabinimas man neįdomus, bet ir kabinant tą vieną vienintelę ar vienintelį šitie dėsniai vis tiek veikia. T.y. moterys (pagal savo skalę) testuoja vyro vyriškumą, o vyrai arba atlaiko tuos testus arba ne.

Taigi, ką noriu pasakyti. Būkite atsargios su tais testais. Mano manymu, vyrui sakyti, kad jo nebemyli yra viršyta testavimo tolerancijos riba. Galima sakyti – nežinau, pagalvosiu, o kaip tau atrodo ar dar kaip nors paerzinti. Paerzinti, sudominti, vilioti. O ką vyrui galvoti, jei sakei, kad myli amžinai, iki grabo lentos ir po jos. Ir vieną dieną – aš tavęs nebemyliu. Ok. Matyt, kad yra vyriški vyrai, kurie atlaiko ir tokį atmatų testą, bet aš vis tiek manau, kad taip labai rizikuojate atmesti visai neblogą vyrą. O gal ir ne.

Todėl šis patarimas toks ir yra slidus. Gal kaip tik geriau atmesti tau netinkamus vyrus ir palikti kažkam, kurios tolerancija mažesnė, t.y. mažesni reikalavimai ir “atmatų” testai lengvesni. Ir susirasti pagal savo testo skalę atitinkantį vyrą. Bet kokiu atveju, manau, į tai reikia kreipti dėmesį ir žinoti, kad toks dalykas yra.

Advertisements