Kaip pakabinti vyrą per 30 dienų. Patarimas Nr. 50


Gerai 50. Trumpas, bet svarbus.

Patarimas Nr. 50. Nevaidink

Nevaidink šikančio katino. Ne, rimtai. Mes norim nuoširdumo. O vaidyba? Galim nueiti filmą pažiūrėti ar teatrą, kur puikiai vaidina. O tu tikriausiai neturi aktorinio išsilavinimo ir tavo vaidyba atrodo apgailėtinai? Geriau daryk gerai tai ką gerai moki. Galų gale juk vis tiek pavargsi vaidinti ir tada viskas paaiškės. Tada paaiškės, kad tiek tu, tiek vyras užmezgė santykius su ne tuo žmogumi. Juk nėra blogo elgesio yra tik ne tas žmogus. Jei tu esi knygų graužikė, tai nevaidink, kad esi vakarėlių liūtė, nes susirasi vyrą, kuris norės kas vakarą varyti į diskonus, nes juk ir jam ir tau tai patinka. Ir tu galų gale nebūsi laiminga. O kam tau reikia būti nelaiminga? Juk paprasčiau susirasti tokį, kuriam knygų skaitymas irgi bus vertybė ir apsikabinę vakarais abu kartu skaitysite knygas. Arba atvirkščiai, nesi gyvenime knygos perskaičiusi, tai gal neieškok vyro bibliotekoje.

Bet netgi ir su tokiais skirtumais įmanomi geri santykiai, jei abiems tinka, jei vienas žino kito prioritetus ir jiems pritaria, arba gali keistis, bet savo noru, o ne prievarta, ne vaidyba.

Nevaidink. Bus geriau abiems.

Aišku, visi šiek tiek vaidinam visuomenėje. Na, tarkim retas kas viešai bezda, bet kai vienas visai neblogai yra garsiai išleisti orą. Bet tiek vaidinam visada visiems, bet nepersistenkime.

Taigi 50 patarimų. Kaip ir žadėjau tiek. Kaip ir viskas. Manau, kad taip. Užtenka. Ok. Bonusas. Dar 5 paprasti patarimai 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s