Kaip pakabinti vyrą per 30 dienų. Patarimas Nr. 49


Į galą šiek tiek išblėso energija rašyti, todėl patarimai yra trumpesni. O gal kaip tik geriau? Paskaitot tik patį patarimą, kam dar tas mano komentaras reikalingas.

Patarimas Nr. 49. Išlik paslaptinga

Labai subtilus patarimas. Net nežinau kaip paaiškinti. Jei turėsi paslapčių nuo vyro, na, tarkim pastoviai kažkokios žinutės ateina, skambučiai, dingimai ir pan. Na, vyras supras ar galvos, kad turi kitą arba kad bent ieškai kito ir normalus vyras tiesiog nenorės kovoti dėl tavęs. Oho, ir tai pavadinau normaliu vyru. Ok, tiesiog tokia realybė, vyras tingės kovoti dėl tavęs. Na, nebent esi kažkokia super super. Na, ok, pripažinkim, kad tokių super super nei vyrų nei moterų nėra daug. Tenka tenkintis vidutinybėmis. Tiksliau, jei randi šiek tiek daugiau nei vidutinybė, tai ir griebk.

Išlik paslaptinga. Kaip paaiškinti? Na, man kažkaip atrodo, kad jūs pačios jaučiate geriau ką vyrui sakyti, o ko ne, ką prie jo daryti, o ko ne. Na, net nesugalvoju konkrečiai, bet tarkim, na, nešik prie vyro, na, nebent turistiniame kokiame. Stenkis nebezdėti šalia. Na, lyg jūs kažkokie antžmogiai būtumėte. Čia ypač apie santykių pradžią. Mėnesinių krūvinų paketų visur neprimėtyk. Neversk stebėti kaip jūs valandų valandas gražinatės arba apsipirkinėjat. Tipo, naturaliai gražios.

Na, žodžiu, nebūk per daug paslaptinga, bet šiek tiek paslapties irgi visai fain.

Šį kartą taip trumpai, nes nemoku paaiškinti.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s