Kaip pakabinti vyrą per 30 dienų. Patarimas Nr. 48


Toks paprastas patarimas:

Patarimas Nr. 48. Neatstumk grubiai

Flirtavimas, viliojimas, lengvumas, žaidimas. Žaidžiam katę ir pelę. Mes gaudom, jūs bėgate. Bet juk suprantate, jei per greitai bėgsite, tai mes nepavysime. O jei jau pavyjome, tai … Taip, mes siekiame sekso, eee, lyg jūs jo nenorėtumėte. Aišku, jei mes siekiame to grubiai, tai tada pateisinamas (net rekomenduojamas) grubus atsakymas, nes kitaip vyrai irgi nesupras, o šiaip juk ne su kiekvienu nori sekso. Šiaip jo, jei nenori sekso su tuo vyru, tai visai rekomenduoju atsakyti griežtai ir grubiai, nes kitaip vyras galvos, kad čia flirtuoji tik, o tai tada užsitęs ir galų gale vis tiek baigsis grubumu, bet tada gali būti grubumas ir iš vyro pusės, kurio kažin ar tu nori, taigi geriau nutraukti viską ankstyvoje stadijoje.

Oi, patarimas ne apie tai kaip nutraukti santykius, o kaip prisivilioti patinkantį vyrą. Taigi flirtuok, viliok, gundyk, pabėk, atsitrauk, vėl grįžk, bet tai daryk moteriškai, subtiliai, švelniai.

Ok. Papasakosiu istorija iš savo patirties. Žodžiu, situacija kaista, būčiuojamės, glamonėjamės, mano ranka net lenda už kelnaičių, šiaip toje vietoje aš ir nesitikėjau sekso, šiaip vieša vieta, gali kas ateiti, na, nors gal ir galima ir tokiose vietose, bet kažkaip tada ne tas atvejis, nes kas 10 min praeidavo koks žmogus, o man tiek neužtektų. Žodžiu, atsumia ji mane taip ir grubiai sako:

-Dabar galvoji, kodėl ta boba tau neduoda sekso.

Boba? Duoda? T.y. tu nenori? Tik sekso? O nesimylėsim, bet dulkinsimės?

Ir man nulėpo.

Ir viskas. Tada pradedi matyti ir kitus trūkumus, o jų visada būna. Stebėti pro padidinimą stiklą. Na, ir žodžiu, gaunasi šuds ir nieko.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s