Tags

, , ,


Kol dar turiu laiko skubu bent trumpai pasidalinti puikia knyga Danieliaus Goriunovo “Tinginio manifestas ”

Ją klausiau per audioteka.lt. Oi, atskirai reiktų juos pagirti už patogumą klausytis audio knygų. Bet dabar apie knygą.

Šios knygos rekomendaciją gavau iš patikimų šaltinių gal prieš pusmetį, tik dabar prisiruošiau įsigyti, ai, taip gyvenime būna.

Galvojau, kad pavadinimas “Tinginio” bus toks reklaminis marketinginis. Ir kaip nustebino, kad pakankamai tikslus pavadinimas.

Ir taip tai motyvacinė knyga. Bet visai kitokia nei iki šiol aš skaičiau. Jei anksčiau buvo: planuokis, kelk nerealius tikslus, begalines nepasiekiamas svajones, dirbk, persidirbk, persiplėšk ir kažką pasieksi. Tai ši įnešė balansą viskam tam. Taip ir toliau manau, kad reikia daug dirbti, bet ši knyga leido pajusti tikslą, kam visa tai darom. Ir kaip to siekti be didelio streso ir su malonumu. Ir būnant Laimingu!!!

Subalansavo mintis. Leido pasijusti laimingam. Ir kaip siekti laimės.

Juokinga, kad kai kurie dalykai pas mane ateina pavėluotai. T.y. pradėjau tvarkytis namus, Lūšis atsiunčia paruošiamąjį etapą – susitvarkyti. Kelios dienos iki Debesylos knygos skaitymo pradėjau naudotis Google Calendar. Debesyla sako – o puikus dalykas. Ir tikrai pritariu, puikus.

Nepasakosiu knygos esmės, juk negaliu geriau už Danielių pateikti, o ypač tik keliais sakiniais.

Bet tokią ištrauką lengvai, laisvai perpasakosiu.

Sako, pasirinkite ką dabar darysite? Kurį kelią rinksitės? Pirmą – bus tas ir tas. Antrą – tas. O trečią – oželiu pavirsite. Aha, iš kur jūs parovėte trečią kelią, jei tik du buvo.

Taigi ta linksma gaida ir baigiu.

Tiesiog super knyga. Visiems rekomenduoju arba perskaityti, arba perklausyti.

Būkim laimingi.

Advertisements