Tags

, , , , , ,


Na, ką? Jei jau valtininkas.lt ir debesyla.lt rekomenduoja, tai nėra jokių šansų, kad aš neišbandyčiau. Juk labiausiai ko man trūksta, tai – Pasitikėjimo savimi. Taigi taigi užsiregistravau į programą Pasitikinti savimi Lūšis. Visą šitą sugalvojo psichologė Rasa Norbutė (Venckūtė). Ai, bendrai nėra man kol kas ką pasakoti. Ir kiek suprantu, kai prasidės, tai dingsiu aš mėnesiui iš pasaulio ir išeisiu į lūšių mišką. Čia perkeltine prasme. Apie mišką perkeltine prasme, bet ne apie dingimą.

Kol kas tik registracija. Po to vyks atranka. Hmz, o tikrai man reikia ten dalyvauti? Nes turiu ant tiek pasitikėjimo, kad net neabejoju, jog mane ten priims. Kitaip net nebūčiau čia rašęs, kad užsiregsitravau. Gėda po to būtų, jei nepriimtų. Ok. Ok. Aš rašyti moku, bet gyvenime gyventi pasitikėjimo trūksta. Pats mokausi, bet su specų pagalba bus greičiau ir efektyviau.

Jau atsiuntė pasiruošimo užduotis atrankai. Pirma užduotis – ką aš paskutiniu metu ir dariau – susitvarkyti savo aplinką. Jeee. Žėk, aš naturaliai veikiu pagal psi programą. Bet ok, jau radau daug naujų patarimų, nes mano saviugda neapima viso pasaulio, visos žmonijos progresyvios minties.

Na, ką?

Sėkmės man.

Ir rekomenduoju ir aš visiems. Nes neabejoju, kad bus faina. Registracija iki lapkričio 10 d. Paskubėkite.

Sužaidybinta Lūšis – https://dziaugiuosisavimi.lt.

Aha, džiaugiuosiu savimi.