Tags

, , , , , ,


Nežinau, ar jau yra knygynuose, bet internetiniuose knygynuose jau yra. Leo Babauta “Ar žinai, kodėl sunku būti laimingu?”

Na, yra tarkim, kad ir čia:

http://www.saviugdosknygynas.lt/ar-zinai-kodel-sunku-buti-laimingu/ – čia toks interaktyvus reklaminis.

O kas norit paprastesnės nuorodos su aprašymu:

http://www.saviugdosknygynas.lt/produktas/ar-zinai-kodel-sunku-buti-laimingu/

Knygoje kaip ir pažadas yra, kad galima perskaityti per valandą. Deja, bet man per valandą nepavyko. Gal, kad vis sustodavau, apgalvodavau. Pora vietų net visai sudėtingų suprasti buvo, ir, matyt, jas vis tiek praleidau. Ai, man buvo svarbu greitai pagauti esmę apie laimę.

Kas dar? Ai, kad prie jos išleidimo prisidėjo (ar išleido?) http://www.debesyla.lt.

Na, aš neturiu ką pridėti prie Danieliaus Goriunovo (Debesylos) džiaugsmo. Tai aš kopijuoju tą jo džiaugsmą pas save (manau, kad jis nesupyks, nuorodos normalios į jo www neradau, tik į Instagram’ą – http://www.pictame.com/media/1894386123607931462_3081184759). Kopijuoju, nes būtent tai mane ir pastumėjo įsigyti ir perskaityti šią knygą:

IŠLEIDAU! Savo mokytojo Leo Babauta knygą, nuo kurios prasidėjo mano iššūkiai.⁣ ⁣ Daugmaž aštuonis metus iki šios knygos perskaitymo buvau video žaidimų maniakas. Žaisdavau visą dieną. Runescape, Lineage, Counter strike… Dabar, kaip jau suprantu, tiek žaisdavau, nes buvo patogiau pabėgti į virtualų pasaulį, nei gyventi tikrame.⁣ ⁣ Tikrame laikiau save mėme. Nevykėliu. Negražiu, negeru, brokuotu šlamštu. Nedrįsau nė užkalbinti klasiokų (išskyrus du draugelius irgi video žaidimo maniakus), ką kalbėti apie nepažįstamuosius. Iki 19-kos nė nebuvau pabučiavęs merginos… Ar laikęs už rankos.⁣ ⁣ …Netikėjau, kad esu vertas siekti kažkokių tikslų, kurti ar išvis egzistuoti.⁣ ⁣ Tada radau Leo Babautą. ⁣ ⁣ Bet žinai, kas keista? Kad būtent jo ši #knyga  pakeitė mano požiūrį į save ir padėjo pamilti toks, koks esu… Pamiršau penkiems metams!⁣ ⁣ Tik praeitais metais suvokiau:⁣ ⁣ „Tiksliai… Juk ši knyga įkvėpė mane naujiems eksperimentams!!! Turiu ja pasidalinti su draugais ir kitais Lietuvos gyventojais. Juk galbūt jiems ji irgi padės!?“⁣ ⁣ Praeitų metų spalio 10 dieną laiške savo tinklaraščio prenumeratoriams paklausiau – ar kas norėtų padėti išversti knygą į lietuvių kalbą?⁣ ⁣ Atsirado savanorių. Susisiekiau su Leo. Jis sutiko. Per kelis mėnesius knygą išvertėme. Suradau dizainerius, maketuotojus ir leidyklą spausdinimui bei platinimui…⁣ ⁣ …Ir po metų sunkaus darbo… Ši knyga – pasirodo!!!⁣ ⁣ „Ar žinai, kodėl sunku būti laimingu?“ yra knyga-vadovėlis apie meilę sau. ⁣ ⁣ Ar sugebėsi priimti save tokį, koks esi? Ar suprasi, kad gana to nesibaigiančio tobulėjimo… Ir tiesiog pakanka BŪTI?⁣ ⁣ Taip. Tu esi vertas būti. Tai, prieš šešis metus, supratau ir aš. ⁣ ⁣ Taigi šiandien be galo džiaugiuosi!!!! Knyga jau atspausdinta ir knygynuose bus jau netrukus! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️⁣ ⁣ Beje, parašyk žinutę ir pasidalinsiu slapta leidyklos nuoroda, kur knygą galėsi įsigyti daug pigiau, nei ji bus knygynuose. Čia dovanų už tai, kad skaitai šiuos žodžius 😊⁣ ⁣ Po perkūnais, koks aš laimingas!!!⁣ ⁣ #100naujųDalykųKasdien  #PirmasKartas  #knygos  #leidyba


Aš neturiu daugiau ką pridėti, nes Debesylos parašymas tobulas. Rekomenduoju šią knygą ir aš. Esmę lyg pagavau, dabar mokysiuosi būti laimingu.

Ir nieko mums daugiau netrūksta.