Tags

, , , , , , , , , , , , ,


Ir dar viename filme buvau Drugelis / Papillon (2017):

Rež.: Michael Noer
Vaidina: Rami Malek, Charlie Hunnam, Tommy Flanagan ir kt.

Dar praeitą savaitę buvau išsirinkęs tris filmus. O po paskutinio verksmo filmo labai norėjau kompensacijos, kažkokio filmo, kad man patiktų. Ir, ui, žiūriu, kad šį filmą rodo paskutinę dieną.

Visų laikų tobuliausia pabėgimo istorija.

Na, juk negalima į tokį nenueiti. Ir dar aprašymas: apie vyriškumą, draugystę, pasiaukaujimą, ryžtą, narsą, tikėjimą, vilties nepraradimą, garbę, begalinį laisvės troškimą.

Ir dar tikrais faktais paremtas. Noriu !!!!

Bet tai užimtumas, po darbo vaiką pas repetitorę, tada riedučiai ir ką jau naktis? Ok, nuo riedučių pabaigos iki filmo 40 minučių. Tai paskutinę sekundę bėgom, persirengiu, dukra jau anksčiau persirengė, vežu namo dukrą, o pats po to ant 100 km/h lekiu į kino teatrą. Spėjau.

Ir filmas įtraukė nuo pirmos minutės. Seifų vagis. Jo mylimoji. Nerūpestingai leidžiamas laikas. Ateities planai. Vizija. Nusimato ilgas ir laimingas gyvenimas su mylimąja. Ir netikėtai neteisingai apkaltinamas žmogžudyste ir nuteisiamas iki gyvos galvos.

Gal nepasakosiu visko, bet tikrai ryžtas, laisvės troškimas, vyriškumas, garbė, draugystė, vilties nepraradimas, drąsa, na, tiesiog tikro ir stipraus vyro pavyzdys. Geras filmas.

Ir vertinu. 9/10. Kodėl ne dešimt? Nežinau, jaučiuosi, kad jis man patiko ant 9.

Advertisements