Tags

, , , ,


Tvarkymasis tęsiasi. Vakar į namus įleidau svetimą žmogų, vairuotoją, kuris daiktus pervežinėja. Ir nieko, jau nebegėda. Namai pasiekė šiaip netvarkingų namų lygį, bet jau nebėra kaip buvo – šiukšlynas. Jeee. O sūnus nuėjęs į tualetą pasakė – vau, tvarkinga. Na, dar nevisai tvarkinga, bet jep juda reikalai. Kažkaip vakar labai daug pajudėjo. Gal kai viską po truputį visur (man taip patinka, nors girdėjau rekomendacijų, kad reiktų pradžiai vieną, paskui kitą), ir kai jau pradeda matytis, tai matosi. Džiugu. Savaitgalį perdaviau per sūnų savo eks didelį kiekį jos drabužių, labai didelį. Bet dar vis lieka. O vakar sūnus su vairuotoju ir autobusiuku padarė net du reisus – išvežė dar krūvą daiktų – sofą, fotelius, stalą, dar šį bei tą. Dar ir pats prikišau visko, ne tik ko ji pati norėjo. Labiausiai pasimatė, kad paėmė visus paveikslus. Kol jie kabėjo, tai ir nemačiau, kad kaba, o dabar, kai nėra, tai tuščios sienos. Tai arba reiks kažką kabinti, arba priprasiu.

Mažė įkišo nuotrauką su eks išvežimui. Aš net nemačiau, kad ta nuotrauka ant lentynos stovi. Įdomu, kad ji pamatė ir įkišo. Sakė, nenori, kad kas mamą primintų. Net facebook’e, sakė, unfulovino jau. Oi, nežinau, matyt, kad skaudu mažei. Man kažkaip dzin, net nemačiau, kad kambaryje stovi nuotrauka su eks, manęs tai nejaudino. Reiks pažiūrėti, gal dar kur ko panašaus yra. O tai po to kiti nesupras, ateis į svečius, o pas mane eks nuotrauka ant lentynos 🙂

Brolis jau užsiprašė į svečius. Na, tipo, namų atidarymas, po tvarkymosi. Bet, ai, toli dar, o ir šiaip nelabai noriu aš tų svečių.

Ok. Įdomiausia. Baigėm terasą. Kaip tik spėjom iki lietaus.

Na, originale nebuvo tų skylių (beveik), bet ten buvo jau taip išpūvę, kad lengvai su koja paspardžius taip ir ištrūpėjo. Sūnus, sakė, kad dabar man bus motyvacija pakeisti greičiau. Staliukas, tvora, kėdės – ką tik nudažyti.

Čia bandėm be įrankių išlaužyti. Ta priekinė sija irgi visai supūvus. Bet čia priekyje supūvę, o kur neužlija, tai medis kietas. Ir apskritai, kas per amžiaus statybų terasa. Tokie stori medžiai sudėti, o medvarščių storumas ir ilgumas, kad atsukti neįmanoma niekaip. Reikia kažkaip pjauti juos.

Nusipirkom, tipo, bulgarkę, pradėjom pjauti. Blin, reikėjo pirkti medžiui elektrinį pjūklą, o tai dabar medis toks storas, kad tik iki pusės įpjauna, o po to su lomu dar laužti reik. Darbelio daug.

Šiaip ne taip nupjovėm. Užmanymas buvo, kad tuos medvarščius irgi su bulgarke pjausim. Bet nebegalėjom nuimti medžiui pjūklo, tai sūnus išsivežė pas save į darbą, kad kas labiau patyręs nuimtų. Ten ilgai juokėsi. Be to, sakė, kad mes pjūklą medžiui netinkamą bulgarkei uždėjom, žodžiu, labai pavojingai viską darėm. O medvarščius aš su plaktuku per 15 min nudaužiau, net lengviau gavosi. Galinė sija irgi pakeista, tašas pirktas jau impregnuotas, bet dar žaliu impregnantu ir pats prasiėjau.

Dar buvo šiokie tokie keli nesklandumai ir štai terasa baigta. Na, gal dar reik nulakuoti, nes čia tik impregnantu padengta, nors sakė, kad kaip ir nereik.

Ir aišku. Ardėm kelias dienas, o sudėjom per pora valandų. Seną išardyti žymiai sunkiau, nei naują sudėti. Įdomu, koks čia filosofinis pamąstymas gavosi?

Pas rusus yra patarlė: lomat ni strojit. Atseit, griauti lengviau, nei naują pastatyti.

O man atvirščiai.

Na, anyway. Įdomiau, ar reikia dar dengti laku ar užtenka impregnanto?

Advertisements