Tags

, , , , , , , , , , ,


Labai skubu pasidalinti šiuo filmu kol dar rodo kinoteatruose. Filmas: Zoja / Zoe (2018):

Rež.: Drake Doremus
Vaidina: Ewan McGregor, Léa Seydoux, Theo James ir kt.

Aš dabar su sūnumi daug laiko praleidžiu, kartu dirbam, dažom ir pan. Tai nutariau ir į filmą jį pasiimti. Jis siaubo filmų mėgėjas, o aš siaubo filmų antimėgėjas. Net manau, kad jie žaloja psichiką, ypač jei psichika dar nesubrendusi.

Taigi prišnekinau sūnų eiti į filmą kaip į fantastini.

Aha, na, taip fantastikos elementų yra. Meilė tarp sintetinio (dirbtinio) žmogaus (roboto) ir žmogaus. Ir nors visi akcentuoja būtent šitą momentą, juk technologijos tikrai tobulėja ir visai gali būti, kad taip bus ateityje, bet man tai buvo tiesiog meilės istorija.

Ai, ir gerai, kad sūnų nutempiau į filmą apie meilę. Lai pamato, kad šiame gražiame pasaulyje yra dar toks gražus dalykas kaip Meilė. Ir nors aš pats su ja susiduriau tik jau senatvėje, bet už tai dabar žinau, kad ji yra.

O man labai mane priminė.

Tik ta dalis, kur nevisai gerai viskas, ne tokia. Bet iki to laiko, tai labai panašu. Tik vietoj sintetinės – kibernetinė. Bet lygiai taip pat pereinanti į realybę. Į tikrovę. Tokią pačią svaiginančią. Na, o kaip kas bus toliau? Negaliu kino scenarijaus atskleisti, bus neįdomu žiūrėti.

Žodžiu, labai rekomenduoju, labai patiko, na, ok, buvo momentų kur šiek tiek nuobodu žiūrėti, kai kas erzino, tos įsimylėjimo piliulės pvz. Bet apskritai filmas tikrai vertas dėmesio. Panašu, kad mažo biudžeto, nes nėra beveik jokių spec. efektų, bet už tai ir žavus.

Pažiūrėkti, kol dar rodo. Nes nepanašu, kad populiarumo susilaukė, tai ilgai nerodys.

Aš net duosiu 9/10.

Advertisements