Tags

, , , ,


Na, negaliu baigti dienoraščio su įrašu apie žiauriai blogą Lego filmą. Kažkaip negražu. Ok, visai neseniai buvome su dukra neblogame filme

Juros periodo pasaulis: Kritusi karalystė / Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)

Na, pirmas filmas Juros periodo parkas aišku, kad kultinis. Berods ir antra dalis buvo dar super. O šita kelinta? Ketvirta ar tai penkta jau.

Na, veiksmo ir spec. efektų tikrai buvo. Visai efektinga pažiūrėti. Nors buvo momentų, kai pradėjau nuobodžiauti. Bet šiaip visai džiaugiuosi, kad nuėjau pažiūrėti. Manau, kad tik kino teatre dėl spec. efektų ir verta jį žiūrėti. Ir 3D aišku. Namie nemanau, kad verta jį žiūrėti apskritai.

Na, siužetas kažkoks yra, bet nei jis man labai patiko, nei ką. Viskas kas patiko tai efektai. Siužeto pabaiga tai iš vis keista, bet ai. Dzin. Ir nesitikėjau ko nors daugiau už efektus.

Šiaip įdomiausias dalykas tai mano dukrytė. 9 metai jai. Taip visą filmą mane įsikibus buvo mane, šlapias išėjau, nes pajudėti negalėjau, net dantimis į rankovę, visa šlapia liko. Jau galvojau, kad keiks mane už tai, kad į tokį baisų filmą atsitempiau. Bet, nea, išėjo visa patenkinta, kad jėga filmas buvo.

7/10. Nežinau kodėl tiek mažai. Kaip ir fainas buvo, bet kažkaip nesinori daugiau duoti. Ilgalaike prasme pasimirš kaip niekinis. Bet kai žiūrėjau, tai visai patiko.

Advertisements