Tags

, , , , , , , , ,


Šitą įrašą parašiau dar balandžio pradžioje, be ryšio toks gavosi, galvojau, gal ateityje parašysiu normalesnį, bet nea, neateina įkvėpimas, o filmas juk geras, įdomus, tai vis tiek publikuoju aprašymą, gal kas susidomės ir pažiūrės bent patį filmą.

Kažkokios keistos pas mane gyvenimo fazės. Yra dar nemažai Antano L. rekomenduotų filmų, bet man jie šiuo metu nesižiūri. Prieš tai buvo bloga nuotaika, tai nežiūrėjau, dabar gera nuotaika, tai vėl nežiūriu. Nors tikrai žinau, kad jo rekomenduoti visada būna super. Ai, žodžiu. Tobuli melagiai / Perfect Strangers / Perfetti sconosciuti (2016):

Rež.: Paolo Genovese

Vaidina: Giuseppe Battiston, Anna Foglietta, Marco Giallini ir kt.

Na, bet kažkaip šitą filmą taip rekomendavo, kad nutariau viską mesti ir pažiūrėti. Dar sakė ir žmonai patiks.

Aš kartais turiu gerą nuojautą dėl žmonos. Kažkaip iš kart pajutau šeštu jausmu, kad jai šitas filmas nepatiks. Kodėl? O ką aš žinau. Nepatiks ir tiek.

Žodžiu, sudariau su žmona sandėrį. Aš jai masažuoju kojas, o vėliau žiūrim filmą ir jeigu ką, ji man netrukdo jo žiūrėti. Gali sėdėti facebook’e ar dar ką nors, bet man filmo žiūrėti netrukdys. Sutarėm.

Kojas masažavau gal net ir ilgiau nei visada, nes nu filmas gi ne 15 minučių trunka.

Pradedam žiūrėti. Na, po 15 minučių suprantu, kad jai filmas tikrai nepatiks. Vaikšto žmonės, kalbasi. Na, bet aš tai suprantu, kad kažkada turi pradėti darytis įdomu.

Žmona įlenda į telefoną. Na, nieko, sakyčiau neblogai, laikosi susitarimo. Aha, kur gi ne. Paleidžia kažkokį įrašą visu garsu telefone, kad žiūrėti neįmanoma man. Rėkiu, gal pora minučių, kol sutinka nutildyti.

Atsisuku atgal kiek nemačiau ir vėl. Na, ir prasideda burbėjimai, kad niekam tikęs filmas, kad jai visą dieną sugadinau ir t.t. ir t.t.

Galų gale visai susinervinu. Uždedu jai kitą filmą, pats užsidedu ausines ir žiūriu per ausines.

Ai, galvoju šiaip ir gerai. Kai pamatau koks čia scenarijus net silpna pasidaro. Susirenka chebra draugų su žmonom, ar draugėm. Ir nutaria pažaisti pasitikėjimo žaidimą – kiekvieną gaunamą žinutę telefone perskaito garsiai, o skambučius paleidžia visu garsu. O, joma jo. O jei mano žmona pareikalautų parodyti, kas dedasi mano telefone. Aš aišku nesutikčiau ir tada žmonai būtų aišku, kodėl aš nesutikau. Tai kaip ir gerai, kad ji užsišiko ir žiūri kažkokį durną savo filmą nors ir per didelį ekraną, o aš su ausinėmis telefone.

Ai, na, tai ką apie filmą galiu pasakyti? Na, tikrai, atleiskit, pas mane dabar tokia nuotaika, kad visai nesirašo.

Bet filmas be galo įdomus, įdomus, aktualus siužetas. Tik reikia gero pusvalandžio kol įsivažiuoja, o po to žiūri išsižiojęs.

Nušaukit mane, daugiau nesirašo.

Įvertinu 10/10.

 

Advertisements