Tags

, , , , , , ,


Taip, aš buvau realiame seminare. Taip, man žiauriai patiko. Taip, eisiu dar. Pasakoti kas ten buvo ir kaip? Nežinau.

Gal tik pora netikėtų dalykų.

Netikėta buvo, kai seminaro vedėjas, be galo iškilus ir motyvuotas žmogus, tiek daug žinantis ir mokantis davė užduotį – užrašyti savo pašaukimą. Ai. Čia dar nieko netikėto. Galvojau, galvojau. O koks čia tas mano pašaukimas? Žinočiau, tai nebūčiau ėjęs į tą seminarą. Na, kažkokį užrašiau. Visi užrašė. Ir tada netikėta, sako, kas užrašėte, šaunuoliai, o kas ne, irgi nieko tokio. Ir papasakoja, kaip jis du mėnesius galvojo, o koks gi jo pašaukimas. Ir tada supranti, kad visi mes panašūs, visi turim kažkokių privalumų, kažkokių trūkumų. Ir nėra super žmogaus, kuris viską moka, viską gali, viską žino. Yra tik kurie domisi, mokosi, daro. Jeee. Ir taip lengva pasidaro.

Minties galia. Vizualizacijos. Geras, kaip tik šiomis temomis domiuosi, ypač iš psichologinės pusės, nors daug kas tai mistifikuoja.

Emocinio paleidimo technikos. Prieš mėnesį pirmą kartą išbandžiau, o čia dar bent tris naujas technikas. Ir žiauriai paprastas. Kaimietišką, inteligentišką – prancūzišką ir Ha.

Kvėpavimo technikų jėga. Atrodo nieko tokio, bet veikia super. Prieš kelias dienas mes susirinkimą pradėjome nuo kvėpavimo komandinio darbo pasiruošimui. Geras. Ne vienas aš tuo domiuosi. Aišku, darbe pirmą kartą viskas juokingai atrodė. Ypač kai vienas žmogus užsispyrė ir nenorėjo daryti. Bet jo, pykčių pas mus darbe daug.

Komandiniai, poriniai pratimai. Pasirinkome porininkus. Šalia manęs sėdėjo iš vienos pusės nelabai man patinkanti mergina, o iš kitos pusės tokia faina. Na, aišku jauna labai, bet vis tiek faina. Na, aš su ja panorau stoti į porą. Ir kai pasisakėm vardus, pats nustebau, kai pasakiau, kad jos vardas gražus. Bet realiai man jis patiko, tik aš niekada garsiai moteriai nesu to sakęs. O čia taip natūraliai gavosi. Ir ji apsidžiaugė. Ir tiek. Ačiū, pasakė. Gera pamoka man, kad moterims galima sakyti šiaip komplimentus, kad abiems būtų malonu, be jokių pašalinių minčių, na, kad aš bandau pakabinti ar pan. Tikrai neturėjau jokių minčių apie jos kabinimą. Tiesiog, buvo malonu su ja pabendrauti.

Buvo pratimas, kaip tik su ja darėm, žiūrėti vienas kitam į akis, vienas klausia ko bijai, po to ko nori. Ir taip daug kartų. Klausi, atsako, klausi atsako. Na. Pirmas dalykas, kad abiems buvo nepatogu taip žiūrėti kitam į akis. Tai, kad kitam tas pat kaip tau, labai fainas jausmas. O antra, baimės – joma jo kiek panašių baimių.

Mes žmonės. Mes panašūs. Turime panašias baimes. Ir jas nugalim arba ne. Ir abu variantai pilnai žmoniški. Jeee. Nėra ko gėdytis.

Ir šiaip seminaras pats toks neprievartinis. Nori – darai. Nenori – nedarai, ką pasako.

Dar iš linksmų pastebėjimų. Sustojome į porą su kita. Na ir klausimas, kas tave gyvenime taip veža, kad gali užsiimti neskaičiuojant valandų, tarkim iki 3 nakties, iki ryto. Ir ta sako: sportas. Tikiuosi, kad ji nepastebėjo mano nuostabos. Na, kuo jai reiktų užsiimti, tai sportu. Na, už mane du kart storesnė. O aš vis tiek turiu nors ir mažą, bet pilvuką, kurį idealiu atveju reiktų numesti. O ji taip ramiai – sportas. Ir kas įdomu, aš jos visai nesmerkiau, nei kažkaip kitaip blogai pagalvojau. Gal čia jos toks noras, tikslas, gal kada taip bus kaip nori. O gal jai ir taip gerai. Man įdomiau buvau aš pats. Va. Kas irgi geras pastebėjimas – žmonės susirūpinę savimi ir dzin kaip kitas atrodo. O ką aš galiu daryti iki pat ryto. Prisiminiau kaip prieš dvidešimt metų sėdėjau prie kompo iki 5 ryto, 3 nakties, net iki 8 ryto. Ir buvo taip faina. Ir nežaidžiau, jei ką. O dabar ką? Nieko. Yra apie ką pagalvoti man.

Ir dar su ta pačia kitas pratimas. Ką tu darai dėl savo sveikatos, kūno?

Ji:

-Nieko. Aš geriau skaniau pavalgysiu, nei sveikiau.

Ir tas atvirumas mane šokiravo. Aš dabar sportuoju, valgau sveikiau, bet net seniau, kai nesirūpinau sveikata, būčiau melavęs, kad kažką darau.

Ir dar supratau, kad aš per ilgai ir per daug bendrauju su žmogumi, kuris pasmerktų tą panelę, niekintų ir pan. neigiamai galvotų. Ir kad visai normalu, tiksliau normaliau, yra pasielgti kaip aš ir padariau – priėmiau žmogų koks jis yra, nesmerkdamas, neklijuodamas etikėčių. Faina ji ir tokia.

Ir 5 kertiniai punktai kaip pasiekti savo tikslus:

1. Rūpinkis savo sveikata. Mityba, judesys. Energija. Mane šokiravo, kad tai stovi pirmoje vietoje. Ir taip, tai sąmoningai pastatyta į pirmą vietą. Nes jei neturėsi sveikatos, tai neturėsi jėgų ir noro ko nors siekti.

2. Mintys – prieš ką nors darydamas, susitvarkyk su mintimis. Jei būsi pilnas neigiamų minčių, tai ir rezultatas bus neigiamas. Vizualizuok teigiamus dalykus ir norus.

3. Emocijos. Po minčių eina emocijos. Būsena. Juk paprasta, su gera nuotaika, daugiau ir lengviau padarysi.

4. Aplinka. Ne tik pastatai, gamta, bet ypač žmonės. Aha. Atsikratyk toksiškų žmonių ir bendrauk su teigiamais žmonėmis. Jeee.

5. Tikslai. Ryžtas. Valia. Šiaip jei neturi tikslų įsivardinęs, tai net nežinai ko sieki. Ir ar pasieksi ar ne.

Sėkmės man ir jums.

Advertisements