Tags

, , , , , , ,


Na, taip, taip. Buvau šitame filme: Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių / Fifty Shades Freed (2018):

Rež.: James Foley
Vaidina: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson ir kt.

Žmona po pirmų dviejų dalių sakė, kad nori pamatyti ir trečią. Žmonos norai man – įsakymas. Na, ok, ok, nors šiek tiek ir man įdomu. Pirmiausia, kad šis filmas turėtų būti kaip ir erotinis. O aš moteris mėgstu. Antra, kad paskaičiau atsiliepimą, jog visiškas niekalas, kad net meksikietiška muilo opera geriau. Ir ką? Ką manau po peržiūros? Dėl to, kad meksikietiška muilo opera geriau – pilnai sutinku. Buvo taip nuobodu žiūrėti, kad net žiovavau. Ai, net nežinau kas blogai, tiesiog viskas. Na, išskyrus gražų lėktuvą ir gražią sportinę Audi. O toliau visokios tipo lenktynės ir pan. Nesąmonė. Arba kai į banką ateina su pistoletu, pačiam banke jis dingsta, o vėliau vėl atsiranda. Ai, žodžiu. Dar kaip trileris pristatomas girdėjau. Komedija, o ne trileris. Nors ir ne komedija. Kažkoks. Bežanris.

Na. Ok. O kaip su erotika? Pasakysiu paprastai. Pirmą dalį žiūrėjom su žmona namie. Tai sustabdžiau filmą ir mes su žmona pasimylėjom. Antrą dalį žiūrėjom kino teatre, tai grįžus namo irgi pasimylėjom. O po šitos dalies, nors ir šeštadienis, o šeštadieniais mes visada mylimės, o šį ryte teko anksčiau išvažiuoti, tai nespėjom, o vakare, grįžus po filmo, kažkaip nesinorėjo. Vat kaip. Tai koks čia erotinis? Čia antierotinis. Na, taip tos Dakotos kojos gražios, bet nežinau, visame komplekse man ji net neerotiška.

Žodžiu, džiaugiuosi, kad baigėsi trilogija ir nebereiks žiūrėti daugiau. Nors mergaitėm mačiau kino salėje po filmo tai patiko. O ką joms yra 18 metų? Nors tikriausiai yra, jei įleido.

Žmona sakė pradžioje iš kart po filmo peržiūros, kad buvo visai malonu žiūrėti, bet kitą dieną pareiškė, kad jai nepatiko. Gal po to kai aš iš kart sakiau, kad nesąmonė ir kad dabar ryt eisim į kitą filmą, būtinai, kuris man patiks.

Taigi vertinu. 3/10. Ne per daug? Ai, už gražias kojas.

O šiaip įdomu, kad pirmą dalį “Penkiasdešimt pilkų atspalvių” įvertinau 3/10. Antrą dalį “Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių” – 4/10. O trečią net norėjau įvertinti 4/10, na, galvojau, kad pirmą įvertinau 6/10, antrą 5/10, o trečia turėjo būti dar blogiau – 4/10. Mat kaip įdomiai su laiku kitaip prisimenu vertinimus. Na, ok. 2/10 gal ir per mažai, nors tikrai blogiausia dalis iš visų trijų, tai lai lieka 3/10.

Advertisements