Tags

, , , , , , , , , , , , , ,


Jau taip seniai bebuvau kine. Tikriausiai kokį šimtą metų nebuvau. Jei būdavo laiko, tai nieko gero nerodydavo. O jei rodydavo gal kažką ir įdomaus, tai nebūdavo laiko. Ir šį savaitgalį ištaikiau laisvo laiko ir nuėjau į filmą intriguojančiu pavadinimu Valstybės paslaptis / The Post (2017):

Rež.: Steven Spielberg
Vaidina: Meryl Streep, Tom Hanks, Sarah Paulson ir kt.

Kaip ir nusimatė geras filmas. Geras pavadinimas, tiksliau vertimas “Valstybės paslaptis”. Nes “The Post” Lietuvoje tikrai niekas nežiūrėtų. Geras režisierius – Steven Spielberg. Geri pagrindiniai aktoriai – Meryl Streep ir Tom Hanks. Ypač mėgstu Tom Hanks. Įdomi istorija – JAV prezidentų (Richardo Nixon valdymo metu) melo apie Vietnamo karą išaiškinimas. Gal ir iki Votergeito nebetoli?

Žodžiu, nusimatė įdomus kinas. Deja, bet buvo nuobodu. Na, taip, viskas kaip ir įdomu. Tiesa, iki Votergeito taip ir nepriėjo (kažkur reklamoje klaidingai rašė, kad čia filmas būtent apie JAV Prezidento Niksono apkaltą), tai kaip ir įžanga, pradžia tos apkaltos. Pagrindas – be kurio nebūtų ir apkaltos. Priešistorė.

Dar įdomi linija – moters verslininkės pradžia vyriškame verslo pasaulyje ir sunkus kelias į prasimušimą. Sunkūs sprendimai.

Kai dabar pagalvoju, tai kaip ir viskas įdomu, kaip ir tikrai sužinojau nemažai įdomių istorinių dalykų. Kaip visada pradžiugino JAV demokratijos padėtis.

Bet žiūrėti buvo nuobodu. Tiesiog. Tai ir vertinu tik 6/10.