Tags

, , , ,


Kur aš dingau? Ko nerašau? Dirbu paskutiniu metu daug. Ir dar susiradau hobį. Ne, nu rimtai. Kartais į dieną aš juo užsiimu tik 15 minučių, bet už tai kokia tai varančioji gyvenimo jėga.

O kas čia per hobis M. Eee. Nesakysiu. M tai gali būti – Motyvacija. Arba galima būtų sakyti hobis S, kur S, kaip juokingai skamba, savimotyvacija. Arba nesikeikiant hobis P. Kur P – pasitikėjimas.

Įdomiausia, kad tas hobis visą tai ir duoda.

Čia kurį vakarą žmona sako, varom į mokyklą, tėvų susirinkimas. Ei, sakau, aš nemėgstu su žmonėm bendrauti. Reikia, sako žmona. Na, ok. Važiuojam, o galvoju, puiki proga išbandyti savo naujo hobio MSP rezultatus. Ateinam. Aš net atsisėdu taip iššaukiančiai, pasitikinčiai, užsiimu daug vietos. Pradedame bendrauti. Sėdime, aš, žmona ir kažkokia moteriškė. Tai aš su ta moteriške taip pradedu bendrauti, kad žmona net fiziškai mane nuo jos apribojo, taip atsuko nugarą, kad aš visas už jos pasislėpiau. Ok. Kaip juokinga. Po to klausia, kas gali pianiną panešti. Seniau, tai aš būčiau patylėjęs, o dabar pats pirmas nulėkiau ir dar su mokytoja pusę valandos prapliurpėm apie visokias nesąmones.

Kitas nutikimas. Druskininkuose baseine. Įlipom į džakudzi. O ten šalia girti lenkai. Rėkauja. Visi kažkaip suka akis į šoną. O aš atvirkščiai. Rodau, kad tyliai. Tas aršiausias atsisuka į mane, o mano toks staigus įsakmus judesys ranka – blia, matai ženklą – tyliai. Ir girtas lenkas – atsiprašinėja manęs. Žmona:

-Ei, kas čia buvo.

O aš tyliai mintyse. Kas čia buvo, kas čia buvo. Čia aš, naujasis MSP.

Ir paskutinis įvykis. Dėl dukros gimtadienio reik susiskambinti. Visą gyvenimą žmona tai darė. Jai dabar psichas, žodžiu, paskambino, ten kažkaip nemaloniai bendravo su ja, viskas, daugiau neskambins nesiaiškins. Čia aš prisimenu savo MSP. Paskambinu tam, Ok, pasirodo ne tą numerį mums davė. Susikambinu dar su kitais, atsiunčia man kitą numerį. Paskambinu kažkokiai mamytei, sutariu viską. Sėdžiu ir pats netikiu. Ką tik trims nepažįstamiems žmonėms paskambinau ir be jokio streso. 

Nieko sau naujas mano hobis MSP.

Advertisements