Tags

, , , , , ,


Šį filmą pažiūrėjau visai atsitiktinai. Perjunginėjau TV pultelį, viena sekundė ir kažkoks kadras sudomino, pažiūrėjus “Žinias”, grįžau ir atsisukau pažiūrėti šį filmą Mes valdome naktį / We Own the Night (2007):

Rež.: James Gray
Vaidina: Joaquin Phoenix, Mark Wahlberg, Eva Mendes ir kt.

Na, taip. Visai ne mano stiliaus filmas. Kriminalinis. Nelabai aš mėgstu kriminalinių, ypač po gero filmo “Amerikos gangsteris”, kuris paliko slogutį, nes nemėgstu žavingų neigiamų veikėjų, tai kažkaip matyt pasąmonėje norėjosi kažkokios reabilitacijos.

Ir taip, pradžia kaip ir visada, nieko gero nežadanti. Kažkoks naktinis klubas, narkotikai, narkotikų prekeiviai, klubo vadybininkas (irgi prekeivis narkotikais?), jo mergina (prostitutė?), rusų mafija. Be to pagrindinis aktorius man šiaip nesimpatiškas, tiesiog nepatinka ir tiek. Žodžiu, jau norėjau mesti šio filmo žiūrėjimą, tik štai pagrindinis herojus su savo mergina apsinarkašinę atvaro į policininkų kažkokį baisiai nuobodų balių. Čia pradeda darytis įdomiau. Pasirodo, kad tiek jo tėvas, tiek brolis yra dideli policjos veikėjai, absoliučiai idėjiniai ir sąžiningi. Tokia idomi priešprieša. Du broliai. Vienas atstovauja naktinį narkotikų ir nusikaltėlių pasaulį, o kitas atstovauja sąžiningus policininkus ir gėrį. Na, gal ir nieko. Įdomu bus pažiūrėti kaip dabar broliukai kalsis.

Tačiau siužetas pakrypsta kiek kita linkme nei maniau. Jau vien tai, kad ta mergina visai nebloga pasirodo, o ir tas broliukas irgi ne toks blogas, ir jo santykai su ta mergina visai neblogi, žodžiu.

Aha, tai štai tie kadrai, kurie mane užkabino 🙂 Ir pataikyk gi taip junginėdamas TV pultelį būtent į tai. Šiaip ir visa erotika 🙂 Kai sužinai, kad čia mylima mergina, tai iš vis gražūs kadrai pasidaro.

Baigiasi gal ir visai pompastiškai, bet man žiūrėti buvo įdomu. Nors kuo daugiau laiko praeina nuo žiūrėjimo, tuo ta pompastika erzina labiau. Tai kol nuomonė nesublogėjo, skubu vertinti, 7/10. Už tai, kad gėris yra gėris, o blogis yra blogis. Ir kad gėris laimi.

Advertisements