Tags

, , , , , ,


Šiais laikais susiorganizuoti kokią kelionę yra labai lengva. Penktadienį vakare žmona prišnekino mane važiuoti į Druskininkus. Pirmą kartą, kai ten buvom prieš kelis mėnesius, labai patiko, ypač jai, tai dabar sako, kad vėl varom. Ok, pasiimam šį kartą su savim ir mažę, nes ji labai nori į vandens parką. Guliu vakare lovoje ir per booking.com užsakau viešbutį. Šiaip tą patį, kurį ir praeitą kartą, nes ten su vaikais labai gerai, nes ten tokie apartamentai. Viešbutis tai netikras, na iš gyvenamo namo padarė viešbutį. Ok, o ryt iš pat ryto į mašiną ir į Druskininkus.

Atvažiuojam viskas gerai. Kambarį gaunam kitą, bet man atrodo, kad dar didesnį nei praeitą kartą, na, žodžiu mes turėsim atskirą kambarį ir vaikas irgi. Tiesiog super. Norim valgyti. Na, ką prisimenu iš praeito karto? Netoli viešbučio yra kavinukė, užvažiuojam, bet ten kažkoks banketas, tai gal geriau nereikia, nors ir dirba visiems. O gal ir gerai, kad užimta, nes ten viskas labai saldu. Negi į viską deda cukraus?

Aha, o tai kur kitur? Važiuojam per Druskininkus, žiūrim, o, Forto dvaras. Prisimenu, kad visai normaliai pavalgėm. Užeinam, pasodina, nors atrodo, kad pilnas ir vietų nebus, bet ten kambariukai po kambariuko ir mums randa vietą. Užsisakom. Aš šaltibarščių ir voveraites su bulvėmis. Šaltibarščiai visai skanūs, voveraitės irgi skanios. Na, gal patiekta šiek tiek valgykliškai, bet ai, man tai dzin, nors žmona tai į tą pateikimą kreivai šnairuoja.

Ir tada pradideda. Žmona pakelia skandalą, kad jos blynai su miltais. Na, taip aš ir nemėgstu su miltais, bet kažkaip galima gražiai paprašyti, jog be miltų būtų. O skandalas yra skandalas. Permetu galvoje datas. Aha, taigi PMS. Jooo, šį kartą bus linksma Druskininkuose.

Ok, varom į baseiną. Aišku, nuotaika jau sušikta, bet gal baseine pasitaisys. Nors kažin, kai žmona surauktu snukiu vaikšto. Su vaiku į baseiną eiti kažkaip durnai. Apvaikščiojau su ja visur, nuo čiuožyklu nužiuožė kelis kartus, visą baseiną apėjom. Bet mes su žmona norim į pirtis nueiti. Sutariau, kad mažė palauks vaikų baseine, kol mes į viršų pakylam į pirtis. Aha, tai mes ten greitai, pirtis, burbuliatorius, o taip neramu, vaikas juk apačioje vienas, juk kaip tik ant dienų Impulse vaikas nuskendo. Na, maniškė jau moka plaukti, bet koks ten plaukimas, sakyčiau išgyvenimo plaukimas, kabarojasi kažkaip. Na, bet vaikų baiseine negylu, nors jis siejasi su gyliu baseinu, ai, žodžiu, paskubom pabuvom ir atgal. Žmoną paguldau ant gultų, o pats vaiko paimti. Ateinu. Nėra jos vaikų baseine. Aš prie čiuožyklų, laukiu kol nučiuoš, nėra, užlipu į viršų. Nėra. Man jau panika, juk daugiau nėra vietų kur galėtų būti. Gal į tualetą nuėjo, grįžtu prie vaikų baseino, jau turėtų būti grįžus, kol aš prie čiuožyklų laukiau. Nėra. Žmonai nesakau, nes čia tokį skandalą sukeltų, o juk kalti patys, patys vaiką vieną palikom. Aš pradedau šukuoti visą baseiną. Ir ką sau galvoti. Randu giliame baseine, ten kur burbulas bangas daro. Joo. Aišku geriau ant dušios liko, kad nieko neatsitiko. Dar nuvarėm kartu su ja nuo kelių čiuožyklų nučiuožėm, ai, nežinau, man tai čiuožyklos neypatingai patinka. Žodžiu, vandens parke šį kartą nelabai.

Po baiseno norim valgyti. Na, kur? Googlinu. Oho, kiek visur blogų atsiliepimų. Dar gyvenime nesu tiek matęs. Tai kur valgyti? 2 ar net mažiau balų iš 5. Neįtikėtina. Negi taip visur blogai. O, kažkoks vienas vis gi netoli 5 balų turi – “Toli toli”. Kur čia važiuoti, ai, visai netoli vandens parko, net važiuoti nereikia niekur. Įsijungiu Google maps ir einam ieškoti. Čia šioks toks kuriozas, maps rodo, kad jau atvykome, tačiau niekur nematau to “Toli toli”, jau pradedu galvoti, kad kažko klausti reiks, bet pamatau “Arti arti”:

Aha, kažkas prie bajerio. Vadinasi “Toli toli” yra čia pat. Ir tikrai, ant to pačio pastato pamatau mažą “Toli toli” iškabą.

Oho, geras, čia pasirodo net vegetariška kavinė. Gerai netyčia pataikiau.

Salotos su falafeliais, atrodo gerai.

Tiesiog falafeliai, irgi atrodo gerai.

Baba jaga, na, ne taip vadinas, pamiršau kaip. Baklažano tyrė. Labai skanu, bet labai jau mažai. Gerai, kad su vaiku susikeitėm ir valgiau daugiau kaip pusę jos falafelių.

Ir ten tokių įdomių žolelių arbatų yra.

Ai, desertas nepatiko, man nepatiko, vien cukrus, tai net foto nedariau.

O šiaip kaip? Aha, jei net įrašą pavadinau “Toli toli”, tai matyt aišku, kad patiko. Ir apskritai tik dėl šito “Toli toli” ir pradėjau rašyti apie antrą kelionę į Druskininkus. Žodžiu, lengvai, skaniai, net stilingai, sakyčiau, pavalgėm. Tikrai čia eisiu, kai vėl būsim Druskininkuose.

Kas dar?

Buvau purvo voniose Gydyklose, faina, bet koks nuovargis po jų.

Ai, namas “Aukštyn kojom”. Visai jėga, visai įdomus jausmas viduje.

Šiaip tuose Druskininkuose tikrai yra ko pažiūrėti ar užsiimti. Dar Snow Arenoje nebuvom.

Kas dar? Gydyklose darėm akių ir pėdų masažus. Bet įtariu, kadangi žmona uždėjo tokią niūrią nuotaiką, tai taip ypatingai nepatiko kaip pirmą kartą.

Dar buvom Uzbekų restorane, bet kažkaip labai riebu šį kartą buvo, tai kažin ar dar eisim kada.

Tai ir gaunasi, kad dabar Druskininkuose turim vieną vienintelę vietą pavalgyti “Toli toli”. Nebent kas dar žino, kur ką duoda be mėsos neblogai. Nes žmona vėl zyzia, kad važiuojam dar į Druskininkus, na, aš tik pinigų pasitaupysiu ir vėl važiuosim.

Šiaip šį kartą žmona uždėjo sušiktą nuotaiką, tai nebuvo taip faina kaip pirmą kartą. Gal trečią kartą bus geriau, vėl kaip pirmą? Reik pažiūrėti, kada žmonai PMS ir kai jis bus, tai uždaryti ją kur nors tualete lai prabūna. Dabar skaičiuoju kiek dienų jis būna, kokį 10 gaunas. Tada 4-5 mėnesinės (nors šiaip geriau nei PMS), ir kokį 13-14 dienų normalių. Sunku toms moterims. Pusė gyvenimo – negyvenimas. Ir vyrams šalia irgi sunku.

Advertisements