Tags

, , , , , , , , ,


Pirmas filmas, kurį pažiūrėjom po Paryžiaus yra: Virtuvė 2. Finalas / Kukhnya. Poslednyaya bitva / Кухня. Последняя битва / The Kitchen. World Chef Battle (2017):

Rež.: Anton Fedotov

Vaidina: Dmitriy Nazarov, Dmitriy Nagiev, Sergey Lavygin, Mikhail Tarabukin ir kt.

http://www.imdb.com/title/tt6841500/

Aš norėjau jį pažiūrėti dar iki Paryžiaus, bet nespėjom, tai labai apsidžiaugiau, kad grįžus vis dar rodė kino teatruose. Rusų serialas Кухня man labai patiko. Kiek ten tų sezonų buvo? Berods 6? Ir visi buvo be galo geri ir juokingi. Neišsisėmė kaip būna su daugelių populiarių serialų. Gaila, kad baigėsi. Žiūrėčiau ir žiūrėčiau. Pilnametražinis Кухня в Париже irgi geras buvo. Taigi tikėjausi kažko panašaus ir šiame.

Taip. Buvo juokinga. Tikriausiai viena iš geriausių rusiškų komedijų. Nes kitos kiek mačiau (dauguma), tai daugmaž durnos kaip ta Naša Raša. Čia humoras geras, intelektualus, net su Putinu gražiai ir sakyčiau subtyliai pajuokauta.

Bet ta nauja meilės linija erzino. Kur dingo senieji? Kad susituokė? Tai juk galiam buvo vis tiek sugalvoti ką nors?

Žodžiu, nors ir juokinga, nors ir patiko, bet va čia kaip tik tas momentas kai pradeda išsisemti. Dar juokinga, bet jei blogės ir toliau, tai paskutinės dalys buvos nebejuokingos visai.

Ir vertinu tik 7/10. O gal net 7/10? Kaip pažiūrėsi. Bet kokiu atveju, man patiko, bet nesu sužavėtas taip kaip ankstesnėmis dalimis.

Advertisements