Tags

, , , , , , ,


Čia kurį vakarą maigiau TV pultelį ir matau pristatymą filmo Įvykis / The Happening (2008):

Rež.: M. Night Shyamalan

Vaidina: Mark Wahlberg, Zooey Deschanel, John Leguizamo ir kt.

Taigi katastrofa. Žmona seniai jau zyzia, kad nerodau jai jokių katastrofų, o katastrofos jos mėgstamiausias žanras. Tiesa, realios, o ne kaip ši – paaiškėjo, jog čia fantastinė katastrofa. O ji tokių nemėgsta.

Filmą žiūrėti baigėm, nes man vis tiek fantastika patinka, o ir žmonai matyt buvo įdomu, o dėl ko čia taip visi nei iš šio nei iš to pradėjo žudytis. Virusas? Ar kas?

Ai, žodžiu, šios pastraipos neskaitykit, jam kam įdomu ir bandys žiūrėti (o būtent šio filmo įdomumas ir yra, kai nežinai dėl ko čia viskas), bet mintis visai įdomi – augalai susipyko su žmonėmis ir pradėjo skleisti “bangas”, kurios paveikia žmogaus psichiką ir jie nusižudo patys.

Dar prisimenu, kad aš šį filmą seniai žiūrėjau kino teatre. Ir dar, kad kartu su žmona. Ir kad net mums abiems patiko. O dabar žiūriu ir nesuprantu, kas man šiame filme tada patiko? Na, taip idėja. Netikėta. Bet visa vaidyba, visa režisūra, nežinau, viskas kažkaip lievai. Gal čia tik vieną kartą galima žiūrėti ir dar būtinai dideliame ekrane? Gal. Žodžiu, šį kartą man pasirodė labai vidutinis filmas. Tai ir vertinu taip 5/10.

Advertisements