Tags

, , , , , , , , , , ,


Dar vienas trileris. Ech, kaip sunku surasti filmą, kuris patiktų ir man, ir žmonai. Matyt, trileriai vienintelis žanras, kuris tinka mums abiems. Taigi ir renkuosi žiūrėjimui dar vieną trilerį Money Monsters (2016):

Rež.: Jodie Foster
Vaidina: George Clooney, Julia Roberts, Jack O’Connell ir kt.

Oho, koks režisierius, kokie aktoriai. Bet šiaip rinkausi ne pagal režisierių ar aktorius, o pagal treilerį. Pagal treilerį pasirodė, kad čia bus apie Wall Street, finansų maklerius, didelius pinigus, aferas ir t.t. Žodžiu, viskas labai įdomiai skamba. Ir šiek tiek apsigavau. Filmas šiek tiek apie kitką. “Money Monster” tai TV laidą apie investavimą į akcijas. Šiaip tai formatas geras, įdomu, ar tikrai yra tokia pramoginė laidą su šokiais ir pan. apie investavimą. Vien tai linksma pamatyti, kaip George Clooney veda tą laidą. Taigi. Laidos vedėjas Lee Gates (o ne Bill Gates kartais? 🙂 ) patarinėja ką pirkti, ką parduoti. Po vieno patarimo įvyko tipo kompiuterių klaida ir žmonės prarado 80 mln. dolerių. Tai vienas toks piktas žmogelis įsiveržia į tiesioginę laidą su ginklu, su bomba ir grasindamas susprogdinti reikalauja atsakymų. Oho, visai geras scenarijus trileriui.

Pažiūrėjau. Kaip ir įdomu, kaip ir neblogas trileris. Ir net nežinau kas ne taip. Atleiskit už išsireiškimą, bet šis filmas kaip geras seksas be orgazmo. Kaip ir malonu, bet tai kur aukščiausia malonumo palaima? Kažkaip nebuvo. Pabaigoje nebuvo kulminacijos. Bent jau man taip pasirodė. Taigi ir vertimas. Kiek įvertintumėte gerą seksą be orgazmo? Čia aišku turiu galvoje vyrus, nes kaip ten su moterimis yra nežinau, nors man atrodo joms turėtų būti taip pat – žiauru. Na, gerai, jau gerai. Visai ne 1 iš 10 🙂 Ne taip ir blogai. Malonumas juk buvo.

Vertinu 6/10. Net nežinau, kodėl tiek mažai. Kažkaip gal šiandien nėra nuotaikos. Bet kad kažkaip sakau, kažin ar po kokių metų prisiminsiu šį filmą. Bet juk daugiau už 5, tai nėra blogas filmas. Kaip ir įdomus.

Advertisements