Tags

, , , , , , , , , , ,


Taip pasiilgau trilerio. Nematytų daug, kuris iš jų geras, kuris ne? Na, tenka pagal kažką rinktis. Išsirinkau – Apgaulės meistrai / Now You See Me (2013):

Rež.: Louis Leterrier
Vaidina: Jesse Eisenberg, Common, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Isla Fisher, Dave Franco, Mélanie Laurent, Morgan Freeman ir kt.

Šį išsirinkau, nes sudomino aprašymas – scenoje fokusinkai pareiškia, kad kaip tik šiuo metu, būdami scenoje, jie apiplėš banką. Kokį banką parinks atsitiktinis žiūrovas.

O dar priedo aš fokusus labai mėgstu.

Ai, galvojau, čia toks reklaminis triukas, kad pritraukti žiūrovus. Pradedu žiūreti, visai patinka, kad su pagrindiniais veikėjais supažindina greitai, nevinioja į vatą, tas hipnotizuotojas, tas kitką gerai daro. Žodžiu, iki triuko su banko apiplėšimu filmas atveda greitai, kuo ir džiaugiuosi. Ir taip. Tikrai. Jie apiplėšia banką. Tuo metu būdami scenoje, filmuojami ir t.t. Policija juo sulaiko, bet aišku, kad nelabai gali pareikšti kaltinimų, šitiek žiūrovų juk juos matė scenoje, o jie banką apiplėšė net kitoje valstybėje. Ir pinigus išdalino žiūrovams. Žodžiu. Sudomino nerealiai. Ir šiaip kuo toliau tuo įdomiau.

Šiek tiek pradeda erzinti kai prasideda gaudynės, t.y. iš intelektualus filmo pradeda virsti veiksmo filmo. Ir šiaip tai nufilmuota gerai, vaizdai gražūs, viskas efektinga.

Ir kaip ir sakyčiau, kad fainas filmas, bet pabaiga kažkokia tai per greita ir per keista. Todėl nors visą filmą ir žiūrėjau susidomėjęs (žmona net užmigo, nes jai žiauriai neįdomu), bet pabaiga kažkaip nuvylė.

Tai ir vertinu – 7/10.

Beje, ką tik pamačiau, kad yra jau antra dalis. Šiaip visai norėčiau pažiūrėti antrą dalį.

 

Advertisements