Tags

, , , , , , , , ,


Kažkaip pastebėjau, kad apie šį filmą nieko neparašiau, nors jį žiūrėjau gal prieš kokį pora mėnesių. Šiaip aišku, kodėl jį pamiršau, nelabai jis man, bet, kad jau žiūrėjau, tai užsirašysiu, kad antrą kartą nežiūrėčiau. Jonvabaliai sode / Fireflies in the Garden (2008):

Rež.: Dennis Lee
Vaidina: Ryan Reynolds, Willem Dafoe, Emily Watson, Julia Roberts ir kt.

Net nežinau kas mane patraukė žiūrėti šį filmą. Gal, kad vaidina Julia Roberts ir kiti įžymūs aktoriai, nors ne, manau tikriausiai patraukė labai gražus pavadinimas – Fireflies in the Garden.

Pagal pavadinimą atrodė, jog filmas turėtų būti lengvas ir gražus, o jis yra labai sunkus ir depresuotas. Gal dėl to, jog tikėjausi vieno, o gavau kitą, tai ir sunervino mane. Bet filmą baigiau žiūrėti, nes šiaip ar taip buvo įdomu, kuo baigsis.

Po daugelio metų vaikai grįžta namo. Po daugelio metų, nes tėvas nebuvo pats mieliausias, tiksliau buvo despotas net. Žodžiu sunki vaikystė. Sunkūs santykai tarp tėvų ir šiaip viskas sunku. Dar mirtys, ir viskas depresuota. Na, taip problemos gal ir nagrinėjamos aktualios ir reikšmingos. Bet toks gražus pavadinimas, o viskas taip sunku. Net fantasmagoriškai atrodo pasimylėjimas per šermenis su buvusia žmona.

Ai, žodžiu. Matyt mano ne tokia nuotaika buvo, kad žiūrėčiau depresuotą filmą. Bet duodu aukštą balą 5/10, nes šiaip tema aktuali – kaip tėvai žaloja savo vaikų likimus.