Tags

, , , , , , , ,


Pirmą dalį “Džonas Vikas” pažiūrėjau atsitiktinai ir visai patiko. Ir kai per televizorių rodė vėl, aš ir vėl pažiūrėjau. Antrą kartą per kokį pusmetį. Ir vėl visai neblogai susižiūrėjo. Kodėl patiko “John Wick” pirmoji dalis jau rašiau, todėl, kai pasirodė antra dalis, galvojau jog visai norėsiu pažiūrėti ir ją. Beje, pagal internete esančius atsiliepimus atrodė, jog antra dalis dar geresnė.

Tai kadangi savaitgalį vienas filmas (“50 tamsesnių atspalvių”) nepatiko man, o kitas (“Tyla”) nepatiko žmonai tai, kai žmona pasiūlė eiti į kino teatrą pirmadienį, pasiūliau eiti į Džonas Vikas 2 / John Wick: Chapter 2 (2017):

john-wick-chapter-2-international-poster

Rež.: Chad Stahelski
Vaidina: Keanu Reeves, Riccardo Scamarcio, Ian McShane ir kt.

O ką? Juk pirma dalis patiko mums abiems, o nieko geresnio nematyto tą dieną kino teatre nerodė.

Pradedam žiūrėti. Wtf? Šaudo. Padaužo snukius, važiuoja, šaudo, dar perpjauna ką nors. Kąąą? O juk internete juokavo, kad dabar ne šuniuką, o kačiuką rusų mafija nužudė ir todėl John Wick supyko ir ištvatino visus.

Žodžiu, visiška nesąmonė. Absoliučiai neprilygsta pirmai daliai. Beje, žiūriu, kad pirmą dalį aš įvertinau labai mažai, tik 6/10, dabar vertinčiau pirmą daugiau.

Na, tik vienas momentas filme geras. Kalasi, kalasi ir įgriūna į Continental viešbutį, kuriame draudžiama tvarkyti reikalus. Tai eina abu prie baro, geria viskį/burboną ir kalbasi. Ir viskas. Daugiau gerų scenų nėra. Visiškai.

Tai ir vertinu. 1/10. Net nemokamai tokio filmo nežiūrėčiau. Net jei primokėtų nežiūrėčiau (aišku, jei nemažai primokėtų, žiūrėčiau, šiaip nedaug reiktų, už kokį 50 eurų žiūrėčiau). Jei pirma dalis buvo gera, tai ši antra dalis yra visiškas, atsiprašant, šudas. Va, net posteryje įdėtas vaizdelis, kurio filme net nebuvo.

Advertisements