Tags

, , , , , , ,


Šio filmo nesiruošiau žiūrėti. Bent jau tikrai ne kino teatre. Pirma dalis “50 pilkų atspalvių” manęs nesužavėjo, nors žmonai pirma dalis patiko. Taigi į antra dalį aš nesiruošiau eiti, bet aš taip norėjau nueiti į Martin Scorsese filmą Silence / Tyla, tai sugalvojau su žmona sudaryti sanderį: ją vedu į “50 tamsesnių atspalvių”, o po to aš einu į “Tylą”. Kaip tarėm, taip ir padarėm. Taigi – Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių / Fifty shades darker (2017):

fifty_shades_darker

Rež.: James Foley
Vaidina: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson ir kt.

Filmo pradžia. Reklamoje labai gundančiai buvo žadama, jog šioje serijoje nebebus jokių taisyklių. Gal tik vyrai ir tikėjosi, kad bus kažkas labai seksualaus, bet paaiškėjo, jog “jokių daugiau taisyklių” nežada nieko įmantresnio, o atvirkščiai- sugrįžimas prie standartinių žmonių taisyklių. Na, šita dalis man visai patiko, nes tie sadistiniai, tai man buvo iš vis antierotiški.

Ai, gal atskira tema tai, kokia liaudis susirinko. Prieš mus sėdėjo kokių 60 metų močiūtė. Nelabai supratau, ką ji čia veikia. Nors iš kitos pusės, filmas skirtas moterims, tai kodėl ir ne. Dauguma žiūrovų atėjo poromis. Nemažai vienų moteriškių, merginų. Beje, buvo vienas ir vaikinas, kuris buvo vienas. Kietas, sakyčiau. Aš tai vienas gėdyčiausi eiti į tokį filmą. Dar įdomus atvejis – tai vienas vaikinas su dviem panom. Hmz. Na, šiaip pana tai viena, o kita jos draugė. Nežinau, matyt aš per senas, nes vestis savo draugę su savo vaikinu į tokį filmą, tai man beveik kaip vienoje lovoje tryse miegoti. Oi, kažkaip daug rašau apie žiūrovus, gal dėl to, kad apie patį filmą nežinau ką rašyti. Scenarijus visiškai durnas. Kažką pasikalba, tada dulkinasi, vėl kokios durnos kalbos, vėl dulkinasi. Dar bandyta įtraukti kažkokių intrigų, bet jau tokio praeito amžiaus devinto dešimtmečio meksikietiškų serialų lygio, kad net keista.

Viena iš pirmųjų scenų, jie sėdi kavinėje ir barmenas atidarinėja vyno butelį. Visos bobos salėje žvengia. Maniškė tame tarpe žvengia. Klausiu, kas čia juokingo. Ai, vėliau paaiškinsiu. Klausiau po filmo. Atsakė: tai kaip tu nesupranti, kaip butelį atidarinėjo, kokie garsai. Hmz, kokie dar garsai? Ai, nieko tu nesupranti. Taip ir likau nesupratęs, ko ten visos moteriškės juokėsi.

O šiaip viso filmo scenarijų galima vaizdžiai iliustruoti šia scena iš filmo. Skrenda malūnsparniu. Variklis užsidegė, žodžiu, avarija. Kažkur kalnuose, prie krioklio, miškuose. Praktiškai džiunglėse. Anastasia su nauja šeima susirenka stebi TV žinias, verkia. Ir čia pro duris įeina Christianas. Na, šiaip tai mano manymu turėjo išliaušti. Būtų efektingiau. Na, bet yra kaip yra. Kietai, paskambinti negalėjo, nes pametė avarijos metu telefoną. Žodžiu, persimetė keliais žodžiais, einam dabar pasidulkinti.

O šiaip gal čia vyriškas filmas? Dulkinasi ir dulkinasi? Visai kaip aš norėčiau.

Nežinau, sekso scenų pilna, bet visos kažkokios labai neerotiškos. Na, bent pliusas už tai, kad be sadistinių nukrypimų. Ai, ten pora įrankių panaudojo, bet jokio sadizmo. Na, gal yra filme pora momentų erotiškų. Kai ji matuojasi juodus apatinukus. Geras. Ji su tais apatinukais seksualiau atrodė nei nuoga. Ir dar lifte. Nors kažkaip abi scenas sugadino sekso vaidinimas, kuris man nebuvo erotiškas.

Kai baigėsi filmas, vienas vyras ant visos salės sušuko:

-Pagaliau baigėsi.

Aš jaučiausi lygiai taip. Galvojau, kad tuoj visi salės vyrai pradės ploti šiam vyrui. Bet kažkaip susilaikėm, o aš ir nenorėjau būti balta varna, tai patylėjau, neplojau.

Po šio filmo suprantu anekdotą:

Kodėl ir moterys žiūri porno filmus? Nes jos tikisi, kad viskas baigsis vestuvėmis.

Suprantu. Nors ir nejuokinga.

Dar kokių pliusų? Pagrindinis aktorius visą filmą vaikščiojo nesiskutęs, o tai visai erotiška, t.y. bent jau neerzino kaip pirmoje dalyje. Ir Anastasia kažkaip gražiau visą filmą atrodė.

Ai. Ir didžiausias pliusas, kad vis gi filmo idėja teigiama:

Meilė nugali viską. Net ir tokias vaikystės psichologines traumas, ką ten traumas, demonus net sakyčiau.

fifty_shades_darker-2 fifty_shades_darker-3

Šiaip šitų domino kaukių labai nemėgstu. Man primena filmą “Plačiai užmerktos akys” (šiaip filmas labai erotiškas, Nikolę Kidman nuo to laiko įsimylėjęs), bet visas tos paleistuvystės su tom kaukėm, tai mane nervino. Tai galvojau, kad ir šiame filme nueis į kažkokias paleistuvystes (juk jokių daugiau taisyklių), o viskas baigėsi pasidulkinimu jo vaikystės kambaryje. Bet šiaip man tas visai patiko, kad nebuvo paleistuvysčių. O pasimylėti, kai apačioje svečiai ir vaikystės kambaryje. Oi, dabar galvoju, ar aš su žmona mylėjausi savo vaikystės kambaryje? Lyg tai taip. Nors gerai neprisimenu.fifty_shades_darker-4 fifty_shades_darker-5 fifty_shades_darker-6 fifty_shades_darker-7 fifty_shades_darker-8 fifty_shades_darker-9 fifty_shades_darker-10 fifty_shades_darker-11 fifty_shades_darker-12 fifty_shades_darker-13 fifty_shades_darker-14 fifty_shades_darker-15 fifty_shades_darker-16

Taigi šiaip vertinu vienu balu daugiau nei pirmą dalį 🙂 Taigi 4/10. Žėk, gal trečioji dalis bus dar aukščiau vertinama 🙂

Advertisements