Tags

, , , , , , , , ,


Kažkaip gavosi, kad šį filmą paminiu savo blog’e jau antrą kartą, tačiau atskirai apie jį nesu parašęs. O paminiu vis dėl tos aktorės Amanda Seyfried. Man po šito filmo ji kitur labai nesižiūri ir vis gadina kitus filmus. Kodėl? Dėl to, kad šiame filme ji suvaidino labai prieštaringą rolę. Taigi gal prieš kokius metus ar net seniau žiūrėtas filmas, bet tada neatrodė, jog vertas paminėti mano blog’e. Kloja / Chloe (2009):

chloe

Rež.: Atom Egoyan
Vaidina: Julianne Moore, Amanda Seyfried, Liam Neeson ir kt.

Kaip matom aktoriai surinkti neblogi. Net keista, kad tokiam keistam scenrijui surinkti tokie aktoriai.

O siužetas toks. Gyveno sau šeimynėlė. Visai laimingai gyveno. Žmona daktarė, vyras dėstytojas, o ir sūnų visai neblogą išsiauklėjo. Vieną dieną vyras pavėlavo į lėktuvą, na, gal dar ir nieko būtų, bet per savo gimtadienį, o žmona ruošėsi jam. O po to žmona netyčia dar įtartiną žinutę pamatė. O ir kavinėje vyras su padavėjom labai jau meiliai kalba. Šita vieta mane prajuokino, nes aš ir mielai, mandagiai ir net paflirtuodamas bendrauju kavinėse su padavėjom. O ką? Faina juk. Noriu būti malonus žmogus. Na, žodžiu, žmonai pavydas, įtarimai. Tai negana to, kad paimti ir šiaip pasekti, sugalvoja nusamdyti prostitutę, kuri pabandytų suvilioti jos vyrą.

Pradžioje vyras nepasiduoda, tačiau vėliau prasideda, sakyčiau, fantasmagorija ir prostitutė pradeda vilioti visus: vyrą, žmoną, sūnų. Žodžiu, dulkinasi su visais. Kodėl ji taip daro nesupratau, kodėl kiti irgi su ja miega irgi neaišku, gal tik sūnus aišku kodėl, galvojo, kad surado draugę.

Taip kad čia ne tik, kad trileris, bet seksualinis trileris. Šiaip sekso scenos nufilmuotos sakyčiau visai padoriai, tai galima gal net vadinti erotika.

Apskritai paėmus, visai neblogas trileris. Net neblogas seksualinis trileris. Nors mane tos prostitutės gašlumas glumino ir iki šiol glumina. Net lūpos tokios gašlios, gašlios, kad net bloga darosi. Net ne seksualu, o gašlu. Bet iš kitos pusės nėra taip jau blogai. Va, pridėsiu daug fotkių. Fotkėse visai neblogai atrodo 🙂

chloe-2

Chloe movie image Liam Neeson and Amanda Seyfried

Chloe movie image Liam Neeson and Amanda Seyfried

chloe-4 chloe-5 chloe-6 chloe-7 chloe-8 chloe-9 chloe-10 chloe-11 chloe-12 chloe-13 chloe-14 chloe-15 chloe-16 chloe-17 chloe-18 chloe-19 chloe-20 chloe-21 chloe-22 chloe-23 chloe-24 chloe-25 chloe-26 chloe-27 chloe-28 chloe-29 chloe-30 chloe-31 chloe-32

Šiaip įtampa visą filmą didėja, tai kaip geram trileriui gerai. Ir kulminacija tikrai yra kulminacija, nors labai ir netikėta ir šiaip jau nesuprantama.

Tipo priklausoma no sekso? Tiksliau, sekso apsėsta? Nes šiaip tai į sveiką normalų žmogų nepanašu. Kažkokia psichinė liga. Apsėdimas. Priklausomybė, Persiokijimas. Nors aišku, įdomu, kad visi kitai tai jai pasiduoda.

Ir kiek gi jį įvertinti? Iš vienos pusės lyg nieko, žiūrėjau susidomėjęs, iš kitos pusės erzino, bet lyg ir patiko. Ai, tai taip, per vidurį – 5/10.

Advertisements