Tags

, , , , , , ,


Kodėl aš apskritai rašau apie šį vidutinį filmą? O gi todėl, kad jis man patiko labiau nei “The Dressmaker”. Taigi Gynybos kodas / The Numbers Station (2013):

the_numbers_station

Rež.: Kasper Barfoed
Vaidina: John Cusack, Malin Akerman, Liam Cunningham ir kt.

Tas John Cusack man kažkur matytas. Neprisimenu, bet man atrodo, kad jis panašiuose veiksmo filmuose ir vaidina. Taigi pagrindinis veikėjas, užverbuotas valstybinių slaptų organizacijų, žudo žmones. Tipo, kaip ir gerietis, bet žudo į kairę ir į dešinę, kas kelia abejonių. Po paskutinės misijos, kur reikėjo nužudyti ir nekaltą mergaitę, vien dėl to, kad ji tapo žudynių liudytoja, jis išgyvena psichologinę traumą, todėl išsiunčiamas į ramesnį darbą, saugoti radijo stoties, kuri transliuoja šifruotus nurodymus agentams.

Darbas kaip ir ramus, bet aišku, priešas nesnaudžia, pažeidžiamas stoties saugumas, jų kolegos nužudomi, išsiuntinėjami klaidingi nurodymai išžudyti didelius valdžios vyrus. Aišku, kad jie kovoja ir t.t.

Šiaip standartinis veiksmo filmas, bet nenumečiau žiūrėjimo, visai įdomu buvo pažiūrėti, o kaip būtų organizuoma slaptos stoties apsauga.

Ir dar ką pagalvojau. Vat, minėjau, kad paskutinėje Star Wars dalyje režisierius nemyli moterų, o šioje matosi, kad myli. Nieko ypatingo, paprastai ta Malin Akerman parodoma, be jokių ten saldžių ar pikantiškų vaizdelių, bet atrodė visai gražiai. Na, netikiu, kad kaip Star Warsuose rodoma ateityje moterims neberūpės kaip jos atrodo ir rengsis bele kaip, kad ir su maišu ant galvos. Taip ir čia, nors ir dalykiškai viskas rodoma, bet vis tiek gražiai.

Ir vertinu vidutiniškai. 5/10. Manau, kad visai sąžiningai, filmas labai vidutinis, bet ir nėra pats blogiausias kokį esu matęs. Kartais kliuvo logikos klaidos, bet šiaip apskritai kaip vidutiniam filmui visai ir neblogai.

Advertisements